Pěnové puzzle – ideální hračka pro děti

Datum publikace: 16.12.2010

Kategorie: Novinky na trhu | Miminko | Batole | Předškoláci | Hry a volný čas

Hledáte pro své děti dárek, který je jen tak neomrzí, a zároveň přispěje k rozvoji jejich osobnosti? Kupte jim pěnové puzzle. Je to skvělý dárek pro děti, který pomáhá rozvíjet fantazii a tvůrčí myšlení.  

Praktická hračka s všestranným využitím

Milé maminky a tatínkové, jistě nám dáte za pravdu, že televizní reklamy, stejně jako výlohy obchodů s hračkami, jsou neúprosné. Vzbudit v dětech touhu po nových hračkách je tak snadné! Problém většiny hraček však bohužel spočívá v tom, že děti po krátké době omrzí. Pokud nechcete, aby letošní dárky od Ježíška po zbytek roku smutně stály v koutě, měli byste koupit svým dětem dárek, který do kouta odsunut nebude. Třeba pěnové puzzle, ze kterého si mohou děti poskládat různé barevné či jednobarevné obrazce. Zde záleží na Vás, jaké variantě dáte přednost. Největší oblibě se těší barevné puzzle s motivem zvířátek. Jednotlivé díly lze velmi snadno složit a rozložit, takže s jejich úklidem není žádný problém. Koberec můžete použít i jako komfortní alternativu klasické hrací deky. Hlavní předností pěnového koberce je jeho snadná údržba. Koberec stačí jen omýt ve vlažné vodě. Kromě toho pěnové koberce tepelně izolují, a tak si na nich mohou děti hrát i venku na zahradě. Koberec využijete také jako podložku při cvičení. Jak vidíte, jedná se o neobyčejně praktickou hračku se všestranným využitím.

        

Pro menší i nejmenší

Že Vašemu malému batoleti rostou zoubky, a proto se při hraní zakusuje do všech hraček, které má právě po puse? To vůbec nevadí! Výrobce předem počítá s tím, že se ty nejmenší děti občas zakousnou do pěnových dílců. Výrobek má atest zdravotní nezávadnosti. Stejně tak se nemusíte bát, že by Váš drobeček některý z dílců spolknul. Spolykat puzzle o rozměrech 32 x 32 cm by nezvládl ani dospělý. Díky tomu, že se jedná o naprosto bezpečnou hračku, ji lze doporučit nejen menším, ale i těm nejmenším dětem. A kde tento úžasný dárek koupíte? V internetovém obchodě www.maly-genius.cz  , který se pyšní certifikační značkou “Bezpečné hračky”. Tato značka je zárukou toho, všechny zde prodávané hračky podléhají veškerým bezpečnostním a technickým normám o nezávadnosti. Jak jistě dobře víte, kvalitativní certifikáty se nevyplácí podceňovat. 

 

Že už pěnové puzzle dávno máte? V internetovém obchodě   www.maly-genius.cz   si samozřejmě můžete vybrat z celé řady zajímavých a hlavně bezpečných hraček, jako jsou například hlavolamy, didaktické hračky a mnoho dalších. Přesvědčte se sami. Přejeme Vašim dětem hodně radosti z dárků!

www.maly-genius.cz

Přečtěte si také:

Navštivte také: Kosmetika pro děti, Astrologie

Tagy: puzzle

Komentáře