Perpetum přináší mnoho zajímavých informací o vzdělávání

Datum publikace: 23.12.2013

Kategorie: Novinky na trhu | Školáci | Vývoj dítěte | Rodiče a děti

Učení je jedna z nejdůležitějších činností našich životů. Učení je bez nadsázky perpetuum mobile lidského bytí. Um, učení, objevování, vzdělávání, výchova, osobnostní rozvoj vytvářejí neuvěřitelně bohatý „matrix“, do kterého spadají všichni bez ohledu na věk, pohlaví i náboženské přesvědčení.

Učení se nemá v dětských očích proměnit v pouhou povinnost, to je společnou věcí učitelů a rodičů. Na tom stojí magazín s dvojím výskytem ve školním roce, s nadčasovými texty, orientovaný výhradně na současnost a budoucnost. Perpetum, nový časopis pro rodiče a učitele, vám nabízí mnoho zajímavých informací o vzdělávání.

První číslo přináší mnoho zajímavých témat i rozhovorů. Využíváte sociálně sítě jako Facebook, Twitter a další a využívají je i školy Vašich dětí? Přečtěte si jaké výhody, ale i úskalí tato forma komunikace přináší. Víte jaká je úroveň gramotnosti v České republice? Zajímá Vás jaký má vztah ke škole, vzdělávání a výchově čerstvý otec Tomáš Klus? Pak nahlédněte do časopisu Perpetum. Můžete si ho zdarma stáhnout, nebo prohlédnout online ZDE.

www.scio.cz

Tagy: Nový časopis pro rodiče a učitele Perpetum

Komentáře