Pískoviště nadchne každé nejen malé dítě!

Datum publikace: 16.04.2018

Kategorie: Novinky na trhu

Jen málokteré dítko by odolalo příležitosti pohrát si na pískovišti! Vždyť právě hra s pískem, stavění báboviček, stavění hradů nebo kopání tunelu je mezi dětmi jedna z nejvyhledávanějších forem zábavy, která dokáže nadchnout děti již ve velmi útlém věku. Na pískovišti si vyhrají už batolata a zájem o bábovičky a jiné aktivity dětem často vydrží až do školního věku.

Na pískovišti si vyhrají už batolata a zájem o bábovičky a jiné aktivity dětem často vydrží až do školního věku. Proto pokud máte děti, určitě není nad čím váhat! Máte-li možnost pořídit si vlastní pískoviště na zahradě, kde se děti nebudou muset dělit o hračky nebo o prostor s cizími dítky, zamyslete se nad tím, jestli by i vaše ratolesti vlastní pískoviště ocenily. Dáme ruku do ohně, že nadšení a radost z nich bude doslova hýřit!

Vejde se i na malou zahrádku

Zahrada je v dnešní době standardní součástí drtiví většiny rodinných domků. Nezáleží na tom, zda máte obrovskou zahradu, na kterou by se s přehledem vešlo menší fotbalové hřiště, nebo vlastníte jen kousek zeleně přiléhající k domu - pískoviště můžete přizpůsobit nejen potřebám vašich dětí, ale i možnostem vaší zahrady. Výrobce Vladeko nabízí pískoviště několika velikostí i různorodých tvarů, určitě si dokážete vybrat.

Pískoviště je vyráběno z kvalitního jehličnanového dřeva. To je známé nejen pro svou přirozenou přírodní krásu, ale i pro dlouhou výdrž a odolnost. K dostání jsou i pískoviště z impregnovaného dřeva, které díky obranným látkám zvládá lépe čelit dešti, mrazu, ostrému slunci a dalším negativním klimatickým vlivům. Pískoviště je možné dodat i včetně povrchové úpravy libovolnou barvou na dřevo z bohaté nabídky výrobce Vladeko.

Zdraví dětí vždy na prvním místě

Každý rodič chce pro své děti jen to nejlepší. Vysoké nároky kladou především na jejich zdraví a bezpečí. Ačkoli se může zdát, že při hře na pískovišti dětem žádné nebezpečí nebo jiná hrozba nehrozí, nemusí to být vždy pravdou. Pískoviště často lákají kočky, ať už od sousedů nebo ty, které se volně potulují po okolí. Abyste zabránili přístupu cizích koček na pískoviště vašich dítek, doporučujeme k němu pořídit speciální síť, která zabrání, aby vaše pískoviště zaneřádily kočky ze sousedství.

Další možností, která pískoviště udrží vždy krásně čisté a ochráněné nejen před zvířaty, ale třeba i padajícím listím a jiným nepořádkem, je dřevěný kryt. Ten slouží nejen k ochraně, ale při odklopení z něho lze poskládat dvě pohodlné lavičky, na kterých děti mohou sedět. Například v chladnějších měsících lavičky poslouží jako vhodné posezení, díky kterému zabráníte tomu, aby děti seděly na studeném písku a hrozilo tak jejich nachlazení.

Složíte jej sami

Další výhodou pískoviště od firmy Vladeko je jeho velice snadná montáž, kterou zvládne každý kutil. Na složení pískoviště opravdu nic není a jeho složení vám zabere jen chviličku. Pod pískoviště doporučujeme umístit fólii, která zabrání plevelu, aby prorůstal skrz dno pískoviště a hyzdil tak jeho vzhled.

Tagy: dřevěné pískoviště | pískoviště na zahradu | zahradní pískoviště

Komentáře