Podání ruky se už bát nemusíte!

Datum publikace: 25.04.2014

Kategorie: Novinky na trhu | Školáci | Dospívání | Zdraví a výživa | Rodiče a děti | Psychika | Kosmetika pro děti | Krásná maminka | První pomoc

Podání ruky je běžný společenský rituál, který vykonáváme automaticky, a tudíž se nad ním vůbec nepozastavujeme. Pokud nám ovšem někdo nepodá ruku mokrou od potu. Anebo ještě hůře. Pokud nemáme mokrou ruku my sami. Že je přesně tohle Váš problém, a proto se stydíte svou ruku ostatním podávat? Už se bát nemusíte.

Jak se vyhnout trapasům

Známe totiž řešení, jak se vyhnout trapasům. Rukavice ze savého materiálu? I kdepak, existuje něco mnohem komfortnějšího. Speciální krém na ruce, díky němuž dostanete svůj nepříjemný problém plně pod kontrolu.

Tajemství krému proti pocení

V čem spočívá tajemství tohoto krému? ODABAN lotion reguluje vylučování potu na dlaních, a to tak, že vytvoří s proteinem na kůži tzv. zátky, které uzavřou póry regulující vylučování potu v dlaních. Jedná se o vysoce kvalitní přípravek bez obsahu konzervantů a alergenů, který naopak obsahuje přísady pečující o pokožku a vosky. Stačí jen nanést malé množství a můžete se směle zúčastnit tradičního společenského rituálu bez obavy z možného faux pas. Účinek totiž nastává okamžitě. Krém má navíc tu výhodu, že se rychle vstřebává, nezanechává mastný film a ani se nelepí. Díky svému složení je ODABAN dobře snášen také v kombinaci s pracovními rukavicemi, a proto ho lze využít při náročné manuální práci, stejně jako při výkonu dalších profesí, které vyžadují nošení rukavic, například lékaři, kosmetičky, atd. Další výhodou krému je praktické balení, které se vejde pohodlně do kabelky či kapsy, a které můžete mít vždy při ruce, když budete potřebovat používat krém několikrát denně.

ženy si podávají ruce

Už žádné trapné skvrny!

Že se potíte především v podpaží a žádný antiperspirant Vám nepomáhá? Zkuste ODABAN sprej, oblíbený antiperspirant s vysokými antiperspiračními účinky regulujícími silné pocení v oblasti podpaží. Používá se stejně jako běžný sprej a opravdu funguje 24 hodin. Díky němu můžete chodit v bílém tričku, halence či košili klidně celý týden bez obav, že výsledný dojem z Vašeho outfitu pokazí nažloutlé skvrny. Účinnou látkou, která Vám od nadměrného pocení pomůže je chlorid hlinitý, který je opředen mnoha mýty o alergických reakcích. Nemusíte mít však strach. Podráždění kůže vzniká při špatném použití a nevhodné aplikaci, například roll-ony. Roll-onem se dostane do chloridu hlinitého voda obsažená v potu a ta má za příčinu chemickou reakci, která se poté na kůži projevuje pálením. Jelikož ODABAN® sprej je hermeticky uzavřen a rozprašovač umožnuje přesné dávkování, díky kterému nehrozí kontaminace účinné látky, a proto také nehrozí nepříjemné pálení. Odaban je vhodný pro všechny typy pleti a na většinu postižených částí těla. Díky aplikaci rozprašovačem proto bez problému vyřešíte i zpocená záda.

Odaban produkty

Řešení pro nohy i pro boty

Sprej můžete použít také na nohy. Při pravidelném, ale již krátkodobém, používání (zpočátku se doporučuje aplikace každý večer před spaním, a poté dvakrát až třikrát týdně) se produkce potu na Vašich nohách výrazně sníží. Že Vám sprej pomohl a už Vám zapáchají pouze boty? Nasypte do nich pudr, jak jinak než ODABAN. Když budete sypat pudr do bot předtím, než je obujete, získáte dokonalou ochranu před zápachem bot i nohou, a to až na dobu 6 měsíců. Přírodní účinné látky zároveň šetrně revitalizují chodidla.

Nedovolte nadměrnému pocení, aby Vám a lidem v okolí znepříjemňovalo život a použijte ODABAN v podobě, která je ve Vašem případě nejúčinnější. Odaban sprej, Odaban krém na ruce a Odaban pudr, to jsou tři spolehliví pomocníci v boji proti pocení a následnému nepříjemnému zápachu potu. Koupíte ho nejen ve všech lékarnách, ale také na eshopu www.lekarnaurotundy.cz

Bližší informace o produktech naleznete na stránkách www.odaban-cz.cz

Tagy: nadměrné pocení | pocení rukou | skvrny v podpaží

Komentáře