Podzimní veletrh potřeb pro děti FOR BABIES 2011

Datum publikace: 21.09.2011

Kategorie: Novinky na trhu | Maminky a tatínkové

Čekáte přírůstek do rodiny a sháníte výbavičku, anebo se jen chcete podívat, co je nového na trhu pro miminka? Tak to byste neměli chybět na podzimním veletrhu potřeb pro děti FOR BABIES, který proběhne ve dnech 29. 9.  - 2. 10. 2011 v PVA EXPO PRAHA v pražských Letňanech. 

Veletrh FOR BABIES nabízí ucelenou nabídkou výrobků a služeb návštěvníkům vše, co dětem zpříjemní a rodičům usnadní život. K vidění zde bude přehlídka kočárků, postýlek, nosítek, autosedaček, hraček a dalších potřeb pro děti. Maminky se mohou těšit na prezentaci mnoha firem z oboru, které představí nejnovější trendy a noviny na trhu. Navštívit můžou například firmy Autoseating, Babypoint, NUK, Vitpea, Malvel, Špuntík, Depemo a mnoha dalších. Zajímavostí pro návštěvníky bude výstava historických kočárků pana Petra Fauknera. Přijďte se i vy podívat v jakých kočárcích vozily děti naše babičky a dědečkové. Pro maminky je připraven dětský koutek.

 

Souběžný veletrh FOR TOYS Vás seznámí s novinkami na trhu v oblasti hraček a her. Děti jistě potěší velká expozice Little Pet Shop Show a Nerf Show od společnosti Hasbro. Ve spolupráci se společností Smartlife bude na veletrhu FOR TOYS představena také nová kolekce oblečení Lego Wear a tradičně populární zvířecí hračky Zhu Zhu Pets. Malí milovníci světoznámé kostky Lego by si neměli nechat ujít expozici společnosti Lego, která zde má k dispozici velkou hrací plochu na stavění. Pro děti je připraven bohatý doprovodný program, jehož součástí bude například představení Inky Rybářové s klaunem Rybičkou, závody na plyšových koních Ponnie nebo taneční a pěvecké vystoupení na pódiu.

V rámci veletrhu FOR TOYS proběhne rekord ve stavění největšího hradu s největším počtem věží z kostek GECCO, i vy můžete pomoci a vytvořit tak nový rekord spolu s námi.

www.for-babies.cz

Tagy: veletrh for babies

Komentáře