Pohodlné botičky pro Vaše spokojené nohy

Datum publikace: 21.08.2012

Kategorie: Novinky na trhu | Miminko | Batole

Hledáte módní a pohodlné botičky na léto? Objevili jsme pro Vás obchod, kde si zaručeně vyberete. Žabky, sandály, biopantofle, papuče, nazouváky, sandály a další obuv pro Vaše spokojené nohy na jednom místě a z pohodlí Vašeho domova. Stačí jen vybrat ten správný model.

Pohodlí a styl
Každou ženu potěší, když nemusí dělat kompromisy mezi moderním stylovým designem a pohodlím. Vysoce komfortní obuv oblíbených značek Coqui, Natural Comfort a dalších se postará o to, aby byly Vaše nohy v pohodě, a zároveň jim to slušelo.


Dámské žabky COQUI.


Dámské biopantofle NATURAL COMFORT.

Oblíbené dámské modely
Dámské žabky Coqui jsou na pláž jako stvořené. A nejen na pláž. Oblíbíte si je natolik, že se nebudete chtít přezouvat ani po příchodu z pláže. Pokud si bez podpatku připadáte malá, náš tip zní: žabky PIRITA s klínkem. Velké oblibě se rovněž těší dámské pantofle Coqui, anebo biopantofle, ve kterých můžete denně nachodit spoustu kroků, aniž by Vás večer trápily bolesti nohou či páteře. A co když počasí nebude vůbec přát koupání? Pak se Vám mohou hodit designové holínky.


Žabky PIRITA s klínkem.

Udělejte radost také dětem
Nabídka pro spokojené nohy Vašich dětí je rovněž velice pestrá. Mezi hity patří dětské žabky HELLO KITTY, stejně jako dětské holínky COQUI. V létě rovněž oceníte dětské boty do vody a samozřejmě také sandály. Holčičkám udělají radost balerínky a všem dětem některé z krásných bačkůrek.


Dětské holínky COQUI.

Módní obuv pro celou rodinu
A abychom nezapomněli, v e-shopu Spokojenenohy.cz nepřijdou zkrátka ani pánové. Zkrátka a dobře zde kompletně vybavíte celou Vaší rodinu. Kromě bot zde můžete koupit také plážové tašky, vložky do bot, stejně jako přípravky pečující nejen o nohy, ale také o boty.

Zapomeňte na kompromisy
Žabky, sandály, biopantofle, papuče, nazouváky, sandály, holínky a další módní obuv pro Vaše spokojené nohy pořídíte v internetovém obchodě www.spokojenenohy.cz. Takže milé dámy, hodně radosti z nošení a zapomeňte na kompromisy!
 

Tagy: dětská obuv | módní obuv | obuv na léto | obuv pro celou rodinu

Komentáře