Poplujte s kouzelnou Archou, pište si deník a soutěžte o krásné dárky

Datum publikace: 31.01.2012

Kategorie: Novinky na trhu | Zdraví a výživa | Maminky a tatínkové

Milé děti, je to již rok, co jste se se svým kamarádem slonem Marako, žirafou Zukilou, lvem Rezahem, plameňáčicí Kisaj, krokodýlem Krumbutem a surikatou Likmik, vypravily hledat zázračný léčivý kořen.

Dostali jsme od Vás více než 5 000 krásných obrázků, z nichž celých 500 bylo vystaveno na půdě Akademie Výtvarných Umění v Praze.

Vaši zvířecí kamarádi jsou opět zde a vy se s nimi můžete vydat na dobrodružnou plavbu po oceánech a mořích světa. Plujeme kouzelnou ARCHOU a podíváme se na zajímavá a krásná místa na světě. Kapitánkou na ARŠE je holčička KAMILKA, která si pro Vás připravila na každé zastávce ARCHY šikovnou filištínskou otázku. Archa popluje dlouho, protože cesta okolo světa je dlouhá a nebezpečná. Někdy bude svítit slunce, jindy se bude ARCHA zmítat v bouří rozhněvaných vodách.

 

Vy se můžete připojit k plavbě po celou dobu její cesty a získat tak možnost stát se jedním z vylosovaných námořníků.

ARCHA bezpečně dopluje do cíle se všemi zvířecími kamarády i námořníky. Pojďte s nimi zažít nejedno dobrodružství. Podmínkou nástupu na ARCHU je:
1. statečné srdce
2. odvaha
3. kamarádská povaha

A navíc není nutné umět plavat, protože kapitánka počítá i s malými námořníky, kteří se to ještě nestačili naučit.

Každý pasažér se automaticky stává námořníkem a bude si psát lodní deník. Do lodního deníku může také kreslit a vůbec všechno, co ho napadne. Nezapomeňte, že poplujeme na kouzelné ARŠE.

ARCHA bude mít 10 zastávek na různých místech světa a kapitánka KAMILKA tedy položí všem námořníkům celkem 10 otázek, které se vždy budou vázat k místu, kde bude ARCHA kotvit.

Námořníci si zapíší své odpovědi do lodního deníku! Protože až ARCHA šťastně dopluje do cíle, pošlou své lodní deníky na místo určení. Kapitánka KAMILKA zhodnotí, kdo z námořníků má všechny odpovědi správné a také jak pečlivě si vedl svůj lodní deník a vybere 100 statečných námořníků, kterým pošle dárky.

POZOR! Vyplouváme již 16. 1. 2012 a do cíle doplujeme 31. 3. 2012.
Všechny potřebné informace naleznete na www.schwabe.cz


TAK NÁMOŘNÍCI – ŠŤASTNÝ VÍTR DO PLACHET.
Vaše KAMILKA a všichni vaši kamarádi.

 

Tagy: pište si deník a soutěžte o krásné dárky | poplujte s kouzelnou archou

Komentáře