Kočárek Armadillo

Pozvánka na veletrh Pro Dítě v Brně

Datum publikace: 27.02.2015

Kategorie: Novinky na trhu | Maminky a tatínkové

Čekáte miminko nebo už s nadšením sledujete, jak ten Váš drobeček krásně roste? Udělejte si jarní výlet na veletrh Pro Dítě, který se koná ve dnech 5. 3. až 8. 3. v Brně, a prohlédněte si kočárky, hračky, vybavení dětských pokojíčků a mnoho dalšího pro Vaše děti.

Prezentace kočárků
Na letošním brněnském veletrhu Pro Dítě bude jako obvykle představen široký sortiment produktů dětských potřeb. Pokud se poohlížíte po kvalitním kočárku, jistě Vás bude zajímat, že u stánku V-051 budete mít jedinečnou příležitost, blíže se seznámit se sortimentem společnosti Happy Babies, která je výhradním distributorem a prodejcem značkových kočárků Mamas & Papas a Silver Cross. Na prezentaci kočárků můžete shlédnout novinky 2015 obou značek.

Kočárek SOLA

Kočárky Mamas & Papas
Kočárky Mamas & Papas jsou jedinečné tím, že je jejich tvůrci vytvářeli a zdokonalovali s ohledem na měnící se potřeby svých dětí. Jsou tedy, stejně jako ostatní produkty této značky, odrazem rodičovských zkušeností a staly se synonymem kvality a originálního designu.
Hlavní předností kočárků Mamas & Papas je pohodlná manipulace. Kočárky Armadillo například umožňují unikátní skládání jednou rukou. Velké oblibě se rovněž těší kočárky Urbo 2, které se díky spojení neobyčejné lehkosti a snadné ovladatelnosti staly vyhledávanými společníky do města. Lehký kočárek Sola 2 je vybavený moderní sedačkou s odvětráváním boudičky.

Kočárek URBO

Kočárky Silver Cross
Neméně prestižní značkou jsou britské kočárky Silver Cross, ve kterých se snoubí nekompromisní kvalita s tradicí. Jen pro zajímavost, v kočárku Silver Cross se již před mnoha desítkami let vozil sám princ Charles a i nadále zůstala tato značka u královské rodiny velmi oblíbená.
Pokud chcete svým dětem dopřát luxus hodný princátek, doporučujeme vybírat z letošních novinek Pioneer, Surf 2 a Reflex.

Kočárek SURF

Co dále uvidíte
Kromě anglických kočárků jsou součástí nabídky Happy Babies také kolekce ložního prádla, hračky a nábytek, jednoduše kompletní sortiment potřeb pro naše nejmenší. Na veletrhu samozřejmě uvidíte také zboží ostatních vystavovatelů.

Kočárek REFLEX

Vstupenky zdarma
Nechce se Vám platit vstupné? O bezplatné vstupenky si můžete zažádat na e-mailové adrese info@happybabies.cz. Všichni, kteří napíší, získají registrační kód a pokyny pro získání vstupenky zdarma. Přejeme Vám krásný předjarní výlet, a ať na něm načerpáte co nejvíce inspirace nejen pro dítě!

www.happybabies.cz

Tagy: Kočárky Mamas & Papas | Kočárky Silver Cross | www.happybabies.cz

Čtěte na Rodičům

Komentáře