Přírodní kočárky Naturkind už i na českém trhu

Datum publikace: 21.06.2011

Kategorie: Novinky na trhu | Miminko | Batole | Maminky a tatínkové

Zejména v prvních letech života potřebují děti hodně péče a ochrany. Stejně jako příroda. Z tohoto důvodu využívají kočárky Naturkind přírodu jako inspiraci a je základem pro všechny používané textilie a výplňové materiály.  

O firmě Naturkind

"Jsme rodinný podnik již druhé generace. Začali jsme s vizí: vytvořit kočárek bez znečišťujících látek, ve kterém Vaše dítě přijde do styku pouze s přírodními materiály nejvyšší kvality. Už více než 25 let zkušeností a naše stálá motivace, nám pomohli převést vizi do praxe. Důkazem jsou šťastné děti a spokojení rodiče.

S Naturkind ("dítě přírody") jsme vyvinuli první kočárek, jehož celé zařízení je vyrobeno z přírodních tkanin a výplňových materiálů z Rakouska. Můžete si vybrat svou oblíbenou barevnou kombinaci a vytvořit tak jedinečný a individuální kočárek pro Vaše dítě! Doba dodání kočárku, který bude vyroben přímo pro Vás, je 4 týdny. Přírodní - praktický - komfortní: To nejlepší pro vaše dítě, to nejlepší pro Vás! Buďte v kontaktu s přírodou!"

      

Chemický koktejl v kočárku? Ne, díky!

V testech proslulé agentury na ochranu spotřebitele "Stiftung Warentest", se našlo škodlivých látek v 10 z 15 modelů dětských kočárků. Volíme proto čisté a kvalití materiály z přírody. 

Používáme ...

... bavlnu z kontrolovaného ekologického hospodářství
... dřevo na posílení opěradla a sedáku
... kokos na matraci pro ochranu páteře
... 100% čistou ekologickou ovčí vlnu na čalounění
... korek pro sedadlo a opěradlo

Naše bavlna je bez výjimky pěstována v souladu se standardy organického řízeného pěstování, ověřené firmou IFOAM a následující podle směrů Evropského společenství.

Veškeré tkaniny byly testovány Öko-Tex Standard 100 v nejvyšší produktové třídě 1 pro děti a získaly certifikát "Textil Vertrauen" ("Textilní Confidence"). Ve spolupráci s Rakouským institutem pro výzkum textílií pro Vás vybíráme pouze tkaniny nejvyšší kvality.

                               

VARIUS  je kočárek od narození dítěte až do doby, kdy vaše dítě bude samostatně chodit. Kočárek je vhodný do města i na projížďky lesem.  Přírodní - praktický - komfortní: To nejlepší pro Vaše dítě, to nejlepší pro Vás! V kočárku Naturkind se Vaše dítě dostane do kontaktu pouze s přírodními materiály.

Na sedací ložní ploše je korek - přírodní antibakteriální látka, která vyrovnává teplotu a zajišťuje ideální tepelnou izolaci. Přírodní dřevo namísto umělé hmoty pro vyztužení v zadní a sedací části. Kokosová matrace - zajišťuje optimální komfort v ležící poloze a podporuje zdravý vývoj páteře. Ovčí střižná vlna je perfektním materiálem pro výplň - vzdušné přírodní vlákno výborně hřeje a zárověň umožňuje cirkulaci vzduchu, přijímaná vlhkost je shromažďována uvnitř vlákna a je opět uvolňována vypařováním.

Použité textilní látky jsou výhradně ve standartu OKO - TEX 100 v nejvyšší třídě výrobku pro děti, jsou testovány na škodlivé látky a mají certifikát "Textiles Vertrauen". Všechny látky jsou alergologicky testovány. Potah kočárku je prací a snadno se ošetřuje.

Kočárek Naturkind je určen pro použití v rušných městech i na lesní procházky. Je snadno omyvatelný, má měkké odpružení a je vhodný pro všechny vývojové fáze dítěte.

• polohovací nastavitelné opěradlo – 5 poloh
• 3-bodové nastavení nohou pro maximální pohodlí dítěte
• lehký a robustní rám
• aretovací otočná kola
• zavěšení s tlumiči
• všechny materiály jsou omyvatelné a snadno udržovatelné
• individuální design pro každý vkus
• pro cestování autem jistě oceníte jednoduché a rychlé skládání kočárku

Dokoupit si můžete pláštěnku, která je vyrobena bez použití PVC!

        

Technické informace: 

Hmotnost: Hliníkový rám: 8,2 kg, sportovní sedačka: 5,3 kg
Rozměr podvozku: d.82/š.59cm
HLUBOKÁ KORBA: rozměr: 75/38cm
SPORTOVNÍ ČÁST: rozměr: 90/38cm
Taška na miminko: 82/34cm
Vnitřní prostor tašky 73/31cm

Navštivte naši prodejnu Brána k dětem v Praze nebo v Brně a prohlédněte si přírodní kočárek Naturkind. Rádi Vám poradíme a zodpovíme případné dotazy.

Více info naleznete také na našich webových stránkách www.biokocarky.cz

Přečtěte si také:

Navštivte také: Jak být dobrým rodičem, Kosmetika pro děti

Tagy: biokočárky | kočárky

Komentáře