Přivítejte novou sezónu se svěžími vzory povlečení

Datum publikace: 06.04.2012

Kategorie: Novinky na trhu | Školáci | Bydlení

 

Také si potrpíte na stylové povlečení v moderním designu? Svěží vzory povlečení z nové kolekce Young 2012 rozzáří Vaši ložnici. Přivítejte novou sezónu s novým ložním prádlem.

Nová kolekce povlečení Young 2012
Vzory v pastelových barvách na pozadí bílého povlečení představují velice stylový a elegantní způsob, jak příjemně zútulnit a rozveselit interiér každé ložnice. Pokud potřebujete rozjasnit svou ložnici, máte pro Vás skvělý tip. Oblíbený výrobce ložního prádla, který je známý svou mimořádnou kvalitou, právě uvedl na trh kolekci povlečení s příznačným názvem Young 2012.

Něžné barevné proužky a květiny
Něžné barevné proužky a květiny povlečení sluší, ať už jsou pojaté v moderním, anebo tradičním designu. Optimistické vzory inspirované pastelkami vytvoří sehrané duo s libovolně barevným nábytkem, stejně jako s nábytkem v odstínu přírodního dřeva.

Naplňte svou ložnici optimismem
Udělejte si radost krásným novým povlečením z materiálů té nejvyšší kvality a naplňte svou ložnici optimismem. V povlečení z kolekce Young 2012 je radost nejen usínat, ale také se probouzet.

Kvalita povlečení Stella
STELLA ATELIERS, s. r. o. používá k výrobě luxusního povlečení bavlněnou surovinu nejvyšší kvality dostupné na trhu. Používá se dlouhovlákná ručně sbíraná bavlna s velmi nízkým procentem rostlinného znečištění. Při výrobě vlastní příze pro povlečení se v procesu česání, které je hlavním technologickým měřítkem výroby příze, uplatňuje princip tzv. super česané příze, která nemá více než 20% výčesku skládajícího se z nezralých, polámaných, kratších a mechanicky poškozených vláken.

Především je to vzhledová stabilita povlečení, která je z pohledu náročného spotřebitele velmi důležitá a stálost neboli brilantnost barev. Stabilita povrchu tkanin a pletenin se i přes několikanásobné praní nemění. Tvarovou stálost povlečení spolu s velmi snadnou úpravou ocení i ti nejnáročnější zákazníci.

Více na www.stella-ateliers.cz

Tagy: dětské povlečení

Komentáře