Pro krásu už trpět nemusíte

Datum publikace: 24.11.2015

Kategorie: Novinky na trhu | Krásná maminka

Jednou z nejoblíbenějších ozdob vlasů je čelenka. Ať už s roztomilými motivy pro holčičky nebo s elegantním zdobením pro ženy. Čelenka dokáže krásně dotvořit účes, anebo jen dodat originalitu rozpuštěným vlasům. Většinou ale čelenky nepříjemně tlačí a už po chvíli se pro krásu musí trpět. Nyní už nemusí.

Magnetické čelenky

Mgr. Monika Dušková respektuje svými výrobky to, že každá žena nebo holčička má jiný tvar hlavy. Její čelenky mají mosazný základ, který se dá tvarovat tak, jak potřebujete. Tento jedinečný způsob zaručí, že bude čelenka pohodlná a přímo na míru. Magnetická čelenka se navíc dá přichytit na ledničku nebo jinou kovovou plochu, odkud můžete vybírat ze své sbírky.

Jednoduché a elegantní

Stovky designů

Nemusíte pořizovat desítky čelenek. Moničin patentovaný nápad vám totiž umožní mít pouze jeden korpus, který si pak můžete dle libosti oblékat do stovek designů podle vašeho výběru. Stuhy jsou dováženy z celého světa a můžete volit mezi mašličkami, kytičkami, motýlky či elegantními vzhledy.

Pro slavnostní příležitosti

Pro malé i velké

Na stránkách celenky.eu si můžete vybrat čelenku do společnosti, ke slavnostním příležitostem nebo na běžné nošení. Najdete tam i čelenky pro vaše malé princezny. Moničiny čelenky ozdobí zkrátka všechny věkové kategorie. Slušivé vlasové ozdoby už nebudou nepříjemné ani malým citlivkám.

Designy i pro nejmenší

Vše pro váš účes

Kromě magnetických čelenek mnoha designů, najdete na celenky.eu také originální květy do vlasů, praktické a estetické spony, vlasové doplňky pro nejmenší a také gumičky do vlasů, které skvěle drží a nabízejí se v mnoha barevných variantách. Naleznete zde elegantní řešení pro váš účes, dlouhou životnost výrobků a široký výběr stylů. Pokud si přeci jen nebudete moci vybrat, vyrobí vám čelenku přímo na míru.

Krásné vlasové doplňky

Tagy: magnetické čelenky | originální čelenky | ozdoby do vlasů | pohodlné čelenky

Čtěte na Rodičům

Komentáře