Proč vyměnit klasickou televizi za digitální ještě dnes

Datum publikace: 08.02.2018

Kategorie: Novinky na trhu | Bydlení

Málokdo už si vzpomene na časy, kdy jsme si vybírali mezi 4 základními kanály a kdy se přítomnost hudebních kanálů považovala za luxus. Digitální televize patří mezi průkopníky multimediálního požitku, jehož součástí byste se měli stát i vy.

Přečtěte si, jakými jedinečnými funkcemi vás digitální televize O2 TV ohromí, a zjistěte, proč by neměla chybět ani u vás doma.

1) 160 stanic

Určitě znáte ten pocit, kdy po náročném dni konečně ulehnete do měkkého gauče s vidinou, že si odpočinete u skvělého filmu či pořadu, jenže dobrou hodinu strávíte jen přepínáním programů - zase nedávají nic ucházejícího. S O2 TV se vám tohle nestane, protože z více než 160 stanic si vybere opravdu každý.

2) Menu šité na míru

O2 se rozhodlo ulehčit lidem životy a obohatilo své digitální televize revoluční novinkou v podobě úvodní obrazovky Moje menu. Ve 3 přehledných řádcích tak najdete pouze to, co vás zajímá a co dokonale koresponduje s vaší filmovým vkusem.

3) Napěchovaná videotéka

Je pátek večer, ze dveří se line vůně popcornu a pizzy a vaši přátelé se pomalu, ale jistě scházejí. Tentokrát však nejdete do kina, ale díky filmovému a seriálovému archivu s více než 1 000 filmy se v luxusní kinosál promění váš obývací pokoj.

4) Funkce zpětného zhlédnutí

Nestíháte další díl svého oblíbeného seriálu nebo jste prostě unavení a na televizi nemáte ani pomyšlení? Nevadí, O2 TV se pyšní funkcí zpětného zhlédnutí, díky které si jakýkoliv pořad pustíte i 7 dní od vysílání, takže opravdu nic nezmeškáte. A navíc - jakmile si cokoliv nahrajete, užijete si podívanou bez reklam.

5) Dejte si pauzu

Představte si situaci: Sledujete napínavý thriller, sedíte u obrazovky jako přikovaní, v očekávání, jaký spád děj nabere, když v tom vám zazvoní telefon. S klasickou televizí by vás příchozí hovor nejspíš připravil o to nejlepší, kdežto s O2 TV si film jednoduše stopnete a nic vám neunikne.

6) O2 TV sport jako vstupenka na nejlepší sportovní zápasy

Pánové jistě ocení O2 TV sport a dalších 15 sportovních kanálů, kde si dle libosti mohou vybrat i z více fotbalových utkání běžících najednou. Za zmínku stojí určitě také funkce, která vám umožní zvolit si i úhel kamery, tudíž vás nemine opravdu autentický sportovní zážitek.

O2 TV vám zkrátka naservíruje unikátní podívanou, a to jen za 299 Kč měsíčně.

Přemýšlíte-li o její koupi, podívejte se na všechny její výhody, anebo si spolu se svou rodinou zřiďte tarif O2 spolu a získejte tak O2 TV jen za 1 korunu!

Tagy: digitální televize | O2 TV | zpětné sledování filmů

Komentáře