První zdarma, vrácené splátky a jiné bonusy - půjčky můžou být i výhodné

Datum publikace: 31.01.2017

Kategorie: Novinky na trhu

Ve vysoce konkurenčním prostředí, jakým je poskytování spotřebních půjček, musí finanční společnosti klientům stávajícím i potenciálním neustále vycházet vstříc různými bonusy, akcemi a jinými výhodami. Na tom můžou žadatelé o půjčku hodně peněz ušetřit, proto se nechají na různé akční nabídky zlákat. Ne každá akce je ale tak výhodná, jak nám poskytovatel v reklamě tvrdí.

Kde získáte výhody

I když nejsou speciální nabídky pokaždé označovány jako akční, některé banky i nebankovní instituce momentálně poskytují výhody, které mají zvýšit zájem o daný úvěrový produkt nebo o společnost.

Příklady některých aktuálních akcí:

(informace jsou aktuální k 22.12.2016) 

Česká spořitelna - akce: až o 15 splátek méně

Home Credit - akce:snižte si splátky o polovinu

mBank - akce: první půjčka s nulovým úrokem (jen s poplatkem 2 % z půjčené částky)

Raiffeisenbank - akce: až 5 000 Kč zpět na váš účet. 

Akce “první zdarma”

Hodně nebankovních společností, které nabízejí mikropůjčky ( půjčky do výplaty nebo také rychlé půjčky), poskytují pro nové klienty první půjčku zdarma. Kromě odpuštění úroku nebo poplatku u první půjčky se vyznačují poměrně velkou benevolencí při schvalování žadatele, ať už jde o doložení příjmu nebo o záznam v registru dlužníků. V současné době je tedy výhodné najít si poskytovatele, u kterého jste si ještě peníze nepůjčili.

Nezapomeňte, že pokud nedodržíte splatnost, čekají vás dost vysoké sankce. Také opakované půjčování už vás stojí dost vysoké poplatky. Rozhodně si promyslete, jestli v tak krátkém čase jste schopni půjčku splatit, jestliže ne, raději o ni nežádejte.

Tagy: internetové srovnávání půjček | Spotřební půjčky

Čtěte na Rodičům

Komentáře