QOBOQOB – Zjistěte více o novém hitu pro malé i velké a vyhrajte!

Datum publikace: 30.05.2012

Kategorie: Novinky na trhu | Předškoláci | Školáci

Již Vám dochází nápady, jakým dárkem by jste udělali co největší radost své ratolesti k narozeninám, svátku nebo jiné slavnostní příležitosti?

Vaše dítě má dětský pokoj přeplněný nejrůznějšími hračkami, ale se žádnou z nich si nevydrží dlouho hrát? Hledáte něco originálního, čím by jste potěšili nejenom Vaše puberťáky?

 

Doporučujeme vám zakoupit hit tohoto roku, který je v prodeji na našem trhu od května 2012. Jedná se o hračku Qoboqob, jež pochází z Holandska. Tato jednoduchá a jedinečná hračka kapesní velikosti je vhodná pro individuální hru i kolektivní zábavu a spojuje v sobě několik sportovních náčiní – např. míč, létající disk, jojo, nebo skákací disk. Výjimečnost Qoboqob spočívá v barevném provedení, protože je jasně viditelný díky fluoreskujícím barvám (růžová, oranžová, žlutá, zelená, modrá) a nabízí široké spektrum vyžití. Qoboqob můžete házet s fresbee efektem, odrážet od stěny, kutálet, rotovat, nechat skákat a klouzat po vodě jako tzv. žabky s plochými kamínky (nepotopí se).

 

Hra s Qoboqob není pouze nová mánie pro malé i velké, ale má velký vliv i na naše zdraví, jelikož podporuje pohyb, tvořivost a rozvíjí motorickou dovednost a obratnost.Více se dozvíte na webu www.qoboqob.cz , kde se můžete zapojit do soutěže o nový iPAD.

 

Tagy: qoboqob

Komentáře