Řešíte dárky na poslední chvíli? Poradíme, co dát dětem pod stromeček

Datum publikace: 20.12.2016

Kategorie: Novinky na trhu | Hračky pro děti | Vývoj školáka

Zima už je zase tady a spolu s ní se pomalu blíží i čas Vánoc. Někteří z Vás určitě zvažují, jak své ratolesti zaměstnat v době nepohody, navíc v teple domova a zároveň jak potěšit krásným dárečkem pod vánoční stromeček. Na e-shopu Bambulin.cz je přehled výrobků, které Vašim nejmenším budou rozvíjet nejen jejich motoriku a myšlení, ale také je připraví na sychravé dny.

Výrobky z kvalitních materiálů zajistí, aby dětem i přes zimní počasí nebyla venku zima. Nedílnou součástí většiny našich domovů jsou dětské pokoje. Všichni se je snažíme dětem všemožnými způsoby zútulnit a zkrášlit. Bambulin.cz nabízí širokou škálu výrobků pro děti různých věkových kategorií. Cílem je dát Vašim dětem jen to nejlepší, právě to, co si zaslouží a co potřebují. Připravte Vašim dětem bohatou vánoční nadílku a s ní chvilky plné radosti i úsměvu na tváři.

Tabule pro děti

Všechny děti rády malují. Pod rukama jim vznikají kouzelné obrázky, kterými se rády chlubí. K tomu může vypomoci rozšířená nabídka tabulí, kde si každé dítě přijde na své. Na tyto tabule můžou kreslit nejen barevnými křídami, ale také smývatelnými fixy. Součástí některých tabulí je i vyměnitelná role papíru pro kreslení pastelkami nebo fixy.

Odrážedla

Zvládne již Vaše dítě jízdu na kole? Nejdříve se však musí naučit držet rovnováhu. Ani to není nejmenší problém. Na Bambulin.cz naleznete nabídku odrážedel, se kterými se naučí nejen držet rovnováhu, ale také sledovat dění před sebou.

Dětské rozkladací pohovky

Po správně vykonané práci přichází odpočinek pro naše nejmilovanější děti. Dětské rozkládací pohovky a křesílka s nejrůznějšími motivy v různých odstínech jsou nejen krásnými, ale i praktickými pokojíčkovými doplňky. Pohovku mohou děti používat ke hraní, dovádění, kreslení či sledování televize. Výhodou je, že díky své nízké váze si mohou děti samy jednoduše pohovku rozložit, zvednout či přemístit.

Tagy: dárky | dárky pro děti | Vánoce | vánoční dárky

Čtěte na Rodičům

Komentáře