Batolecí nosítka

Rodiče, noste své děti!

Datum publikace: 03.03.2015

Kategorie: Novinky na trhu | Batole

Nošení děti milují, ať už jsou jim dva měsíce, nebo dva roky. Že to dobře víte a poohlížíte se po šikovném babynosítku či šátku? Poradíme Vám, kde pořídíte batolecí nosítka a další šikovné pomůcky na nošení Vašich ratolestí!

Kontaktní rodičovství dětem prospívá
Vědecké studie dokazují, že kontaktní rodičovství neboli nošení dětí má neobyčejně příznivý vliv na všestranný vývoj našich potomků. Těsnost nosítka imituje prostředí maminčina bříška, dodává dítěti pocit bezpečí a usnadňuje mu adaptaci na náš svět.
Kromě toho je nošené dítě tělem matky (případně otce či jiného člena rodiny) dobře chráněno před chladem. Nošení díky tomu, že zajišťuje intenzivní fyzický kontakt, zároveň přispívá k prohloubení citových vazeb a k podpoře emociální stability dítěte. Na následujících řádcích jsme pro Vás připravili několik inspirativních tipů, v čem děti bezpečně a pohodlně nosit.

nosítko BECO Gemini

Nosítka jsou i pro batolata
Že už Vaše dítě bohužel odrostlo nosítkům, protože začíná chodit? Nenechte se mýlit. Také předškoláky můžete pohodlně nosit. Batolecí nosítka Tula Toddler jsou určena pro batolata a předškoláky až do 22 kg.
A až se bude chtít Vaše dítko proběhnout, můžete mu pořídit roztomilé capáčky.

Batolecí nosítka TULA

Od novorozeňat po předškoláky
Univerzální bavlněné nosítko s veselým vzorem čmáranice a pevnými popruhy umožňuje nosit dítko na břiše, zádech i boku. Jeho velkou výhodou je široká možnost využití, od novorozeňat až po předškoláky do 20 kg. U dětí do 6 kg doporučujeme použít vložku do nosítka nebo alespoň složenou plenku. Praktickou součástí nosítka BECO je kapucka pro podporu hlavy.

nosítko BECO Soleil

Nošení až do 4 let
Je Vaše dítě mazel, který se chce nechat nosit, i když už je zralý do školky? Batolecí nosítka JUMPSAC ORBIT s ergonomickými bederními pásy umožňují komfortní nošení dětí od šesti měsíců až do 4 let věku, a to i drobnějším maminkám. Odnímatelná kapuce udržující hlavu dítěte ve správné poloze, která ho zároveň chrání před nepřízní počasí, činí z nosítka skvělého pomocníka na cestování.

Šátkové tulení
Chcete k sobě své dítko přitulit v šátku? Pořiďte si na společné chvilky krásně barevný šátek od Tula! Nevíte, jak šátek používat? Žádný strach, k výrobku dostanete srozumitelný návod a navíc ještě praktickou odkládací tašku. Nebo je libo tkaný šátek? Správná volba pro všechny maminky, které hledají stylový módní doplněk, v němž se snoubí moderní umění s tradicí.
Náš tip: Luxusní tkaný šátek Tula s designem mořského ptáka ze Seychel.

tkaný šátek Tula

Ke zvýšení pocitu bezpečí a prohloubení vzájemné citové vazby mezi rodiči a dětmi přispívají všechny pomůcky na nošení dětí, nosítka i šátky bez rozdílu. Záleží jen na Vás, kterou z variant si vyberete, a objednáte třeba na stránkách www.babynositka.cz, kde jsme tentokrát čerpali inspiraci.

Tagy: batolecí nosítka | tkané šátky Tula

Čtěte na Rodičům

Komentáře