S KOUZELNOU ŠKOLKOU MOHOU DĚTI SNÍDAT, HRÁT SI, NEBO JET NA VÝLET

Datum publikace: 05.08.2014

Kategorie: Novinky na trhu | Předškoláci | Vývoj předškoláka

Milují Vaše děti Františka a Fanynku z oblíbeného pořadu České televize Kouzelná školka? Pokud máte doma malé fanoušky tohoto nejúspěšnějšího dětského programu, je právě jim určena nejnovější exkluzivní kolekce každodenních potřeb a her s touto tématikou. Tvoří ji pečlivě vybrané dětské zboží, které je praktické, vyrobené z kvalitních materiálů a v designu Kouzelné školky. Samozřejmostí je 100% zdravotní nezávadnost. Kolekce je určena především pro děti ve věku od 3 do 6 let, i když na svoje si zde přijdou i děti starší.

Na výlet i do školky

Už si nemusíte lámat hlavu s tím, do čeho sbalit vašim ratolestem vše potřebné na cesty, nebo do školky. Praktický batůžek v příjemné zelené barvě s velkým obrázkem na přední straně se bude hodit klukům i holčičkám. Vejde se do něj všechno, co potřebují – hračka, kapesníky, náhradní tričko, svačina nebo mikina. Batoh má nastavitelné polstrované popruhy a pro snadné nošení v ruce je vybaven pevným úchytem. Polstrování zad je z příjemného a prodyšného materiálu. Nechybí boční síťka na umístění lahve s pitím, nebo drobných předmětů.
A když zrovna nevyjde počasí a bude deštivo, nevadí. Stačí děti vybavit slušivou pláštěnkou, nebo úžasným průhledným deštníkem klasického tvaru, s manuálním zavíráním a s potiskem Františka a Fanynky.

Průhledný deštsník s motivem Františka a Fanynky děti potěší.

Aby vaše dítě už nikdy ve školce nehledalo svoje bačkůrky nebo cvičky, nezapomeňte mu pořídit speciální taštičku se zatahovacím uzavíráním. Je vyrobená z polyesteru a potištěná veselými barvami a postavičkami.

Mít se fanfárově

Mohou si děti užít jídlo? Určitě ano. I těm, které občas nad některým jídlem trochu ohrnují nos, budou určitě chutnat dobroty, servírované na jedinečném dětském nádobí, opět s motivy Kouzelné školky. Talíř, miska a kelímek jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného materiálu a splňují všechny požadavky na každodenní používání dětmi.

Dětské nádobí s motivy z Kouzelné školky

A po jídle a poledním odpočinku je čas na trochu hraní. Pro nejmenší děti je tu leporelo s 12 obrázky, nebo 24 dílkové puzzle, díky kterému si procvičí jemnou motoriku a logické uvažování. Kouzelná školka také naučí hravou formou základní anglická slovíčka pomocí veselého pexesa. Zahrajte si se svými dětmi a učte se společně! A kam uklidit hračky? Přece do klasického papírového dětského kufříku. František a Fanynka je dětem pohlídají na další hraní.

Všechny výrobky jsou k dostání v e-shopu www.pg.cz a u vybraných prodejců. V současné době probíhá www.pg.cz velká letní 20% slevová akce na školní potřeby, tak ji neváhejte využít! Stačí zadat pouze slevový kód BTS3.

Tagy: dětské nádobí | kolekce dětských potřeb Kouzlná školka | Kouzelná školka | praktický batůžek | Presco Group

Článek je vydán v rámci seriálu: Škola volá

Komentáře