Samolepící štítky - a děti už nic neztratí

Datum publikace: 17.06.2014

Kategorie: Novinky na trhu | Předškoláci | Školáci | Hry a volný čas | Oblečení pro děti

Chystá se Vaše dítě na školu v přírodě nebo na letní tábor? Nastupuje po prázdninách do školy či školky? Pak Vás čeká spousta popisování. Oblečení, přezůvky a všechny další věci osobní potřeby a pomůcky musí být podepsané. Že to děláte neradi, protože propiskou nebo fixem nadrápaná písmena kazí vzhled věcí? Máme pro Vás skvělý tip, jak věci vkusně označit!

Samolepicí a nažehlovací štítky

Jedná se o samolepicí a nažehlovací štítky. Samolepicí štítky se hodí na boty, pastelky, plastové hrnečky a další věci s tvrdším povrchem. K ochraně oblečení před záměnou, ztrátou či odcizením jsou pak určeny nažehlovací štítky. S výjimkou hedvábí či šusťákoviny (v tom případě můžete nažehlit štítek dovnitř na látku podšívky) je nalepíte na všechny svršky, se kterými tráví Vaše dítě čas mimo domov. Vzhledem ke své jednoduchosti a jednobarevnosti se dětské štítky vyznačují dobrou přehledností zaručující čitelnost potřebných informací. Další velká přednost těchto štítků spočívá v estetické kvalitě. Na rozdíl od monogramu napsaného propiskou či fixem stylově dotvářejí vzhled označených předmětů. Na výběr máte ze 4 barev. Navíc jsou vysoce odolné, nepoškodí se mytím ani praním.

nažehlovačky

Náš tip: Balíček na tábor, který obsahuje 18 mini a 9 maxi nažehlovaček, 14 velkých a 22 malých samolepek, 10 samolepek do bot a 1 identifikační náramek.

Ochranné náramky pro děti

Ptáte se, proč identifikační náramek? Je to jednoduše velmi praktická věcička, kterou oceníte v různých situacích. Třeba když dítě pojede na výlet, mělo by mít u sebe telefonní číslo na rodiče pro případ, že by se zatoulalo, anebo se dostalo do jiné svízelné situace. Přece jen údaj napsaný na útržku papíru se může snadno ztratit. ID náramek má dvojnásobný význam u dětí, které trpí alergiemi, cukrovkou, epilepsií anebo jinými nemocemi.

identifikační náramek

Monogramy často postačí

Často není nutné psát na věci celé jméno a postačí monogramky. Zejména teenagerům je nepříjemné, když si kdokoli na jejich věcech může přečíst celé jejich jméno a příjmení. Nalepovací monogramky, na které si můžete nechat natisknout monogram svého dítěte, mají tu výhodu, že jsou samolepící, a proto se s nimi snadno a rychle pracuje. Nejmenší děti, které ještě ani neznají písmena, potěšíte, když jim místo písmenek natisknete na samolepky hezké obrázky. Na výběr máte ze čtyř barev a celé řady obrázkových motivů. Odolnost vůči vodě a rozdílným teplotám jsou samozřejmostí, štítky nepoškodí ani myčka nádobí.

sada školka

Šikovný vynález, nemyslíte? Ochraňte své děti i jejich věci! Nalepovací dětské štítky, nažehlovaly, monogramky, ID náramky a další šikovné pomůcky koupíte na stránkách e-shopu www.mojamoja.cz.

Tagy: identifikační náramek | napleovací štítky

Komentáře