Samovyšetření prsu je nyní mnohem snadnější

Datum publikace: 29.11.2011

Kategorie: Novinky na trhu | Maminky a tatínkové | Krásná maminka

Zhoubné nádory prsu bohužel patří mezi nejčastější nádorová onemocnění, která postihují ženy. Čím dříve dojde k odhalení rakoviny prsu, tím vyšší je šance na úplné vyléčení. Každá žena od 25 let věku by si proto měla pravidelně provádět samovyšetření prsu.

Pokud chcete mít při samovyšetření větší jistotu, tak kromě vyšetření prsů pohmatem použijte přístroj, který využívá technologie dotykových senzorů.

Pro Vaši větší jistotu

Breastlight je praktická pomůcka umožňující důkladnější samovyšetření prsu, která by měla doplňovat samovyšetření prsu pohmatem. Breastlight využívá technologie dotykových senzorů. Jedná se o silný zdroj světla, který dokonale prosvítí tkáň uvnitř prsu, abyste si mohla svá prsa detailně prohlédnout a snáze tak rozpoznat případné změny, anebo tyto změny vyloučit.

               

Snadné použití

Velkou výhodou používání přístroje Breastlight je snadné použití. V průběhu několika měsíců budete dobře vědět, jak Vaše prsa vypadají zevnitř, což Vám celý proces samovyšetření dále usnadní. Vzhledově Breastlight připomíná luxusní teploměr. Pro lepší viditelnost si můžete zvolit ze čtyř hladin jasnosti. Přístroj je vybaven také praktickými funkcemi, jako je například připomínka, která Vás upozorní na to, že je čas provést opětovné samovyšetření prsu. Přístroj se nabíjí podobně jako mobilní telefon.

                 

Čím dříve, tím lépe

Pokud během samovyšetření zjistíte nějaké změny, jako je například bulka nebo zatuhnutí tkáně, změny tvaru či velikosti prsu, změny na pokožce, jako jsou dolíčky a zvrásnění, bolest v prsou, anebo výtok z bradavky, objednejte se co nejdříve na vyšetření k lékaři. Lékařské vyšetření Vás v 90% případů zbaví pochybností i obav. V případě včasného odhalení rakoviny prsu je léčba zpravidla úspěšná.

Použití Breastlight

Samovyšetření přístrojem Breastlight je šetrné, můžete ho provádět v pohodlí Vašeho domova jako součást celkového samovyšetření prsu. Je vhodné také pro ženy s implantáty, stejně jako pro ženy po operacích, například po vyjmutí bulky. Podrobný návod, jak Breastlight správně používat najdete na www.breastlight.cz, kde si ho můžete také objednat.

                              

Bezplatná linka pro Vaše dotazy

Pokud budete mít dotazy ohledně použití přístroje Breastligt, ale také dotazy týkající se všeobecně péče o prsy, můžete zavolat na linku 227 031 460 nebo nás kontaktovat e-mailem breastlight@acare.cz.

www.breastlight.cz
 

Tagy: samovyšetření prsu

Komentáře