Se sportovními kočárky se snadno dostanete zpět do formy

Datum publikace: 13.05.2017

Kategorie: Novinky na trhu

Pokud se nechcete vzdát svých oblíbených sportů ani po narození miminka, jsou pro vás ideální sportovní kočárky TFK nebo X-Lander X-Run s certifikátem TÜV pro sportovní využití.

Rychle jako vítr

Kočárek TFK JOGGSTER sport s nosností až 34 kg byl stvořen pro hodně aktivní rodiče (například vytrvalostní běžce či triatlonisty) a je testován na rychlost až 20 km/h.

Kočárky TFK zvládnou jakýkoliv terén, a to díky šroubované konstrukci zčásti z karbonu a kotoučové brzdě s ovládáním na ergonomické a výškově nastavitelné rukojeti. Aby na nerovnostech netrpělo ani děťátko, má kočárek 16“ nafukovací kolečka s odpružením a speciální potahy zavěšené na konstrukci, aby maximálně tlumily nárazy při rychlejší jízdě. Prostorné sezení poskytne dětem pohodlí při průzkumech okolí i odpočinku.

Přední kolečko je pro větší bezpečí dětí pevné. Když potřebujete lepší manévrování třeba po městě, jednoduše přední kolo vyměníte za otočné dvoukolo. Bezpečnost zajišťují také reflexní prvky.

TFK JOGGSTER sport se jednoduše a rychle skládá. Hlubokou korbu či autosedačku snadno nasadíte pomocí adaptérů. Díky odepínatelnému a pratelnému potahu bude kočárek pořád jako nový.

Žádný terén vás nezastaví

Tříkolový sportovní kočárek TFK JOGGSTER adventure je ideální pro rodiny, které mají rády  outdoorové aktivity a nechtějí se vzdát výletů do přírody. Velká nafukovací kola s odpružením poskytují  snazší průjezd terénem a pohodlí miminku. Zvětšené přední kolečko, bytelná hliníková konstrukce a spolehlivé kotoučové brzdy zajišťují bezpečí při lehčích sportovních aktivitách. Kočárek je testován na rychlost do 9km/h.

Kočárky JOGGSTER

O komfort dítěte se starají pětibodové polstrované pásy a velmi pohodlná snadno polohovatelná a prodyšná AirGo zádová opěrka s extra polstrovanou opěrkou hlavy.

Zejména maminky ocení snadné skládání, ergonomickou a výškově nastavitelnou rukojeť a malé rozměry po složení. Velkou stříšku lze stejně jako celý potah bez problémů sundat a vyprat. Praktický je též prostorný košík a karabinka na stříšce, na kterou můžeme zavěsit třeba lehčí nákup. Celková nosnost kočárku je 34 kilogramů.

S miminkem na brusle bez obav

Ekonomičtější alternativou pro aktivní rodiče je lehká trojkolka X-lander X-Run. Kočárek zaujme atypickými lehce zešikmenými zadními koly, které zajišťují lepší stabilitu při běhu a bruslení. Kola jsou ložisková, rychle odnímatelná a nafukovací.

Kočárky X-lander

Odolná hliníková konstrukce chrání prostorné sezení před otřesy při jízdě. Na výškově nastavitelné kloubové rukojeti s madlem z eko kůže se nachází zvonek, brzda, úchyty na tašku a držák nápojů. Pohodlí děťátka zajišťuje zádová opěrka s plynulou regulací sklonu, pohodlné, vypolstrované pětibodové pásy, prostorné sezení a nožní opěrka. K dokonalé bezpečnosti přispívají také reflexní prvky a bezpečnostní pásek na zápěstí zabraňující odjetí kočárku.

Sportovní kočárky a spoustu dalšího vybavení všech cenových kategorií k nám dováží www.babypoint.eu. Společnost se také se podílí na návrzích a výrobě zboží.  

Čtěte na Rodičům

Komentáře