Sedací vak do každé domácnosti

Datum publikace: 14.12.2016

Kategorie: Novinky na trhu | Dětský pokojíček

Znáte to, když se dítě snažíte všemožně donutit, aby se přestalo válet po zemi a konečně si sedlo na gauč nebo do křesla jako člověk? Pro děti je většina věcí prostě nudná a nezáživná, ale takový sedací pytel nebo vak si oblíbí každý malý dobrodruh.

Proč sedací pytel

Také milujete ten pocit, když se vrátíte po těžkém dni domů a jediné, na co se těšíte je, až se pohodlně usadíte, hodíte nohy nahoru a užijete si ten zasloužený relax? Neznáme nikoho, kdo by si tyhle chvíle neužíval, avšak někdy sedačky, křesla a židle nejsou vždy tím nejpohodlnějším řešením. Ať se snažíme poskládat, jak se snažíme, ne a ne ulevit bolavým zádům. Někdy bychom si prostě nejraději lehli rovnou do postele do měkké peřiny. Tento pocit dokáže krásně napodobit kvalitní sedací pytel.

Sedací pytle BEANBAG se vytvarují podle vaší potřeby a přizpůsobí se vašemu tělu, což zajistí maximální pohodlí a komfort. Výhodou je, že jsou přenosné a můžete si je vzít tam, kde zrovna chcete odpočívat. Navíc jsou skvělým doplňkem do každého moderního interiéru.

Kvalitní zpracování

Sedací pytle a vaky BEANBAG se také velmi snadno udržují v čistotě. Povrch totiž můžete snadno otřít vlhkým hadříkem a odstranit tak nečistoty. Pytle jsou naplněny miliony polystyrenových kuliček a dokonale se tak přizpůsobí poloze vašeho těla, jsou bezpečně schované za trojím zapínáním, a proto nemůže dojít k jejich vysypání. Kuličky nemění tvar a tím pádem se nemusíte bát, že by se pytel časem deformoval.

Široké využití

Sedací pytle jsou k dostání v několika provedeních, kromě klasického tvaru křesílek, si můžete pořídit také praktický pytel s popruhy nebo v klasickém tvaru velkého polštáře. Dá se využít na odpočinek, čtení, dívání se na televizi, ale i jako lůžko pro návštěvy nebo podložka na cvičení.

Na e-shopu bez-nas-nezijete.cz seženete i tematické dětské sedací vaky, které se hodí do každého dětského pokojíčku. Pořiďte svým dětem vak ve tvaru opičky, sovičky, pejska nebo prasátka. Uvidíte, že je děti budou milovat.

Ozvláštněte svůj interiér něčím netradičním a odpočívejte v maximálním pohodlí.

Více informací na www.bez-nas-nezijete.cz.

 

Čtěte na Rodičům

Komentáře