Šetřete tisíce korun měsíčně

Datum publikace: 16.12.2018

Kategorie: Novinky na trhu

AkcniCeny.cz navštěvují každý měsíc stovky tisíc lidí, kteří zde čerpají informace o aktuálních akčních nabídkách prodejců napříč Českou republikou.

Ať už jde o položky z Vašeho každodenního nákupního seznamu či dlouho předem plánované koupě bytových doplňků, nábytku, televizoru, notebooku apod., na AkcniCeny.cz pravděpodobně právě teď najdete nabídku, díky které ušetříte desítky procent v porovnání s tím, kdybyste stejný produkt nakoupili za plnou cenu.

Portál Akcniceny.cz pro Vás každý den aktualizuje přehled letákových akcí desítek prodejců působících po celé České republice. Ať už jde o hypermarkety a supermarkety typu Kaufland, Tesco, Albert, BILLA apod., prodejce drogistického zboží ROSSMANN, Teta drogerie, Ráj drogerie apod., či obchodníky s elektronikou Electro World, DATART, Euronics a další typy obchodů.

Informace o zlevněných produktech jsou Vám na AkcniCeny.cz k dispozici v podobě náhledů na elektronické letáky či výpisu zboží tříděného do tematických kategorií, např.

- mléko v akci

- maso v akci

- alkohol v akci

- pleny v akci

Na AkcniCeny.cz na pár kliknutí zjistíte:

- ve kterém obchodě mají v akci položky z Vašeho nákupního seznamu

- která z akcí na stejný výrobek je nejvýhodnější

- kdy začíná a končí platnost těchto akcí

Pro maximální pohodlí při zjišťování toho, kde pořídíte nejvýhodněji Váš příští nákup, portál AkcniCeny.cz pro Vás připravil funkci Nákupní seznam.

Tato funkce je zdarma dostupná všem uživatelům portálu a funguje následujícím způsobem: - registrujte se jako uživatel portálu AkcniCeny.cz

- přihlaste se do svého účtu

- přejděte na kartu Nakupování

- klikněte na „Přidat nákupní seznam“

- vyberte svou lokalitu

- následně do nákupního seznamu začněte přidávat položky, které chcete nakoupit

- v případě, že se u některého zboží objeví ikona „AKCE“, klikněte na ni a vyberte z nabízených nabídek tu, která je pro Vás nejvýhodnější.

Ukázka funkce Nákupní seznam s upozorněním na právě probíhající akci

Ukázka nabídky produktů z konkrétní kategorie v akci

Díky funkci Nákupní seznam pořídíte Váš příští nákup opravdu výhodně, aniž byste museli listovat jednotlivými akčními letáky. Navštivte ještě dnes portál AkcniCeny.cz a spočítejte si, kolik můžete zítra ušetřit při placení v obchodu.

Tagy: akční ceny | drogerie online | online nakupování potravin

Komentáře