Školní potřeby, které děti potěší

Datum publikace: 27.11.2013

Kategorie: Novinky na trhu | Školáci | Rodiče a děti

Maminky, napsaly jste si Ježíškovi o novou kabelku, ale nevíte, co má přinést Vašim školákům a školačkám? No přeci také novou kabelku! Tedy v jejich případě spíše tašku do školy. Že školní batohy nepotřebujete? Nevadí, poradíme Vám, kde najdete spoustu dalších šikovných dárků pro školáky.

Batohy pro hezčí den

Podobně jako je dámská kabelka vizitkou každé z nás, patří mezi nesmazatelné vizitky našich školáků školní aktovka. Den je přeci o mnoho hezčí, když do něho vyrážíme s pěknou taškou, ať už v ruce, nebo na zádech! Samozřejmě, že u školní tašky nejde jen o vzhled, ale také o zdraví. Pokud tedy máme spojit krásné s užitečným a také se zdravým, měli bychom dětem pořídit batohy, které jsou zdravotně testované a vybavené bezpečnostními prvky:

  • batohy jsou doplněny o reflexní prvky pro zvýšení bezpečnosti 
  • anatomické batohy Plus (s klopou) mají 3D hliníkovou konstrukcí
  • polstrování z prodyšného materiálu
  • široké měkčené popruhy
  • nízká hmotnost

Vyberte si dle libosti

Školní batohy Karton P+P nejenže všechny výše uvedené nároky splňují (jsou certifikované Státní zkušebnou ve Zlíně), ale také se pyšní oblíbenými obrázkovými motivy, které děti milují. Je libo kočka, pes, auto, anebo motorka? Stačí si vybrat. Zbožňuje Vaše dítě Hello Kitty, Spidermana, anebo by se chtělo pyšnit designovým batohem, který zdobí Licence Monster High, Planes, Winx, Minnie, anebo Cars? Stačí si vybrat. Kromě batohů pro děti od první třídy až do maturity jsou součástí sortimentu také stylové tašky přes rameno.

Nasvačit a připravit!

Svačina je pro většinu školáků tou nejpříjemnější částí dne. Pokud svým dětem pořídíte stylové svačinové boxy a lahve na pití, ještě lépe si svou přestávku vychutnají. Nemusíte mít obavu o zdraví dětí, svačinové boxy a lahve na pití jsou certifikovány Státní zkušebnou ve Zlíně a jsou určené pro styk s potravinami.

Jakmile svačina zmizí v útrobách hladového školáka, je třeba, připravit si věci na hodinu. Boxy na sešity, desky na abecedu a číslice, kufříky na výtvarnou výchovu, to vše, jak vidíte, se dá pořídit v pěkném designu. Teď jen nezbývá, než zapátrat, kterého z pohádkových a seriálových hrdinů má Váš školák nejraději.

Milé dárky pro školáky

Možností, jak udělat radost malým i velkým školákům, existuje skutečně mnoho. Děti školou povinnou potěší také kapsáře do auta, dárkové kreslící sady, ale i takové malé drobnosti, jako jsou sáčky na cvičky, důležité však je, aby měly hezký obrázek. Náš tip: Pokud pořizujete kompletní výbavu pro školáka, investujete do školní kolekce. Batoh, sáček na obuv i pouzdra na tužky budou spolu krásně ladit a navíc komplet pořídíte za nižší cenu než všechny potřeby jednotlivě.

Batohy a školní potřeby Karton P+P nakoupíte v internetovém obchodě www.skolni-potreby.eu. Přejeme Vám příjemný nákup a Vašim dětem samé jedničky!

Tagy: batohy | školní potřeby

Komentáře