Sortiment pro nejmenší na největší ploše v republice

Datum publikace: 02.10.2017

Kategorie: Novinky na trhu | Miminko

Začíná to opatrným okukováním nabídky kočárků po zjištění těhotenství, pak velké nakupování s velkým bříškem, až po návštěvy obchodu s nestabilně běhajícím batoletem. Vítejte ve světě nákupů pro vaše bejbátko. 

Vybírat zboží pro první miminko, když to se ještě skrývá v bříšku, je většinou veliká radost. Budoucí maminka si v klidu vše nastuduje na internetu a potom vybírá. Autosedačku, kočárek, postýlku... V kamenném nebo internetovém obchodě. A i když se byt postupně plní vším možným, co bude malé stvoření potřebovat, záhy po jeho narození zjistíte, jak se potřeby rychle rozrůstají. A nákupy s miminkem začínají být o něco náročnější. Co teprve pak s batoletem, které by nejradši vyzkoušelo rukama i ústy vše, co vidí. Internetové obchody jsou sice spásou, ale ne na vše, některé zboží je lepší si prohlédnout naživo.

Bejbycentrum: největší prodejna s dětským zbožím

Z hlubokého kočárku do sporťáku (pokud jste nekoupili kombinovaný kočárek), z postýlky do sedátka, z něj do jídelní židličky, autosedačky – vajíčka do sedačky po směru jízdy. A tak dále, pořád něco. Proto je dobré najít obchod, kde mají snad vše, na co si vzpomenete nebo na co dostanete tip od kamarádky.

Pokud jste z Českých Budějovic a okolí, máte jasnou volbu: www.bejbycentrum.cz, největší kamennou prodejnu dětského zboží v České republice s obchodní plochou 1 600 m2: pro srovnání, jiné, opravdu velké obchody s kojeneckým a dětským zbožím, mívají okolo 1 000 metrů. A to už se vyplatí si výlet do Českých Budějovic udělat.

Bejbycentrum funguje už 18 let. Další předností obchodu je profesionální personál, který vám poradí a nechá zboží vyzkoušet. Protože třeba autosedačky je určitě dobré nekupovat jen přes internet, ale zkusit do něj dítě posadit. Jen tak zjistíte, jak se sedačka správně připevňuje a polohuje, jestli se v ní děťátku dobře sedí nebo jestli se z pásů dítě nemůže vykroutit (ano, i to bohužel se stává). 

Od dudlíku po postýlku

Bejbycentrum provozuje také e-shop. Většinu zboží zde najdete skladem, a to od nejmenších věcí, jako jsou například dudlíky, až po nábytek. Vyřízení objednávky je díky chytrému IT řešení rychlé a ani případné reklamace nejsou problém.

Bejbycentrum zajišťuje také vlastní servis, což oceníte v případě, že se vám například rozbije kočárek. Jinde se vám totiž třeba může stát, že až po zamítnutí reklamace prodejnou musíte shánět autorizovaný servis. A buďte více než měsíc bez kočárku... Určitě v Bejbycentru uvítáte i bazar, který tvoří nezničené a zachovalé zboží vykoupené od zákazníků Bejbycentra.

Bejbycentrum má širokou nabídku autosedaček, kočárků, kočárků pro dvojčata, jídelních židliček, postýlek, lehátek, ale i celých pokojíčků. Mají tady oblečení pro děti i těhotenskou módu a veškeré vybavení pro těhotné i kojící maminky.

Sezónní tipy

Teploty letos klesly nějak rychle, a tak předčasně začala sezóna zimních fusaků do kočárků či autosedaček a také zateplených rukávníků na rukojeti kočárků. Na rukavice to sice teď ještě není, ale když chodíte se spícím miminkem na čerstvém vzduchu několik hodin, ruce v teple jsou příjemné. Stejně jako vědomí, že víte, kde pro své maličké v pohodlí a bez obav nakoupíte vše potřebné.v Českých Budějovicích. A má i e-shop.

Čtěte na Rodičům

Komentáře