Sportovní i hluboký kočárek a autosedačka v jednom

Datum publikace: 16.04.2013

Kategorie: Novinky na trhu | Miminko | Batole | Maminky a tatínkové

Vybíráte kočárek? Volbou tzv. travel systému ušetříte nejen peníze, ale také místo v bytu i domě. Jde totiž o kočárek 3v1 – na jednu konstrukci nasadíte sportovní i hlubokou korbu a s pomocí adaptéru také autosedačku ze skupiny 0+.

Podívali jsme se, jaké novinky si pro vás výrobci nachystali a vybrali jsme takové kočárky, na které nasadíte mimo jiné autosedačku Aton od Cybexu. Proč právě tu? V testech bezpečnosti zvítězila jak u dTestu, tak u německého automotoklubu ADAC.

VIP XL– kočárek nejen pro celebrityProstorný kočárek VIP XL je skvěle ovladatelný, lehký a praktický. Otočná přední kola s možností aretace a brzda Wippmatic zajišťují dokonalou mobilitu a komfort při jízdě, miminko bude v pohodlí díky měkce polstrovanému sedadlu. Polstrované jsou také pětibodové pásy s bezpečnostním zámkem, který chrání proti vypadnutí. Kočárek snadno složíte a pro větší skladnost můžete i během chvilky odepnout kola. Před deštěm dítě ochrání pláštěnka, která je v ceně. Na VIP XL s pomocí adaptéru nasadíte např. autosedačky od Römeru a Maxi Cosi. Jak kočárku VIP XL sluší autosedačka Aton od Cybexu si prohlédněte na Facebooku.

Cena: 18.990 Kč

Viper 4S – kočárek s prodlouženou zárukouJezdíte s kočárkem ve městě, ale také během výletů do přírody? I s obtížnějším terénem si bez problémů poradí Viper 4S od ABC Design. Má lehký hliníkový rám, výborně odpružený podvozek a nafukovací kola, přední jsou aretovací. Svým potřebám přizpůsobíte také teleskopickou rukojeť a miminku opěrku zad i nohou. Sportovní nástavbu nasadíte oběma směry. Jako příjemný bonus je pak záruka, která je u Viperu 4S prodloužena na tři roky. Cena: 10.490 Kč

Book Plus – od podvozku až po stříšku podle vásKočárek přesně podle svých představ si můžete sestavit díky novému podvozku Book Plus italského Peg Pérega. Složíte ho jedním pohybem jako knihu a s pomocí centrálního madla ho snadno přemístíte, kam potřebujete. Na výběr máte z černé či černostříbrné varianty. Kola jsou výborně odpružená, s kuličkovými ložisky. Pro nejmenší miminka můžete pořídit hlubokou korbu Navetta XL či otočnou sportovní nástavbu Switch pro větší děti. Jak snadno se s Bookem zachází si prohlédněte na videu.

Cena: od 12.700 Kč

CallistoStylový sportovní kočárek Callisto od Cybexu si vás získá čistým designem a funkčností. Díky unikátnímu rotačnímu zavěšení kol je Callisto krásně pohyblivé, XXL stříška zajišťuje dítěti stín i klid před okolním ruchem. Rodiče ocení nastavitelnou rukojeť a prostorný nákupní koš. Na podvozek Callista můžete snadno nasadit hlubokou korbu Carry Cot a samozřejmě i autosedačku Aton. Díky tomu využijete kočárek od narození až do doby, kdy bude dítě vážit 17,5 kg. Cena: 6.490 Kč, Carry Cot: 3.690 Kč

Cybex Aton 3 – bezpečí i design v jednomNová autosedačka Aton 3 má všechny prvky, za které její předchůdci získávali výborné hodnocení v testech bezpečnosti, a taky pár vychytávek navíc. Ty už vyzkoušely testovací rodiny německého magazínu AutoBild a udělily Atonu 3 nejlepší hodnocení. Design ocenila porota prestižní soutěže red dot design award. Hlavová opěrka Atonu 3 jde nastavit až do osmi poloh spolu s ní se automaticky adaptují i bezpečnostní pásy a výška vnitřní vložky. Díky tomu se autosedačka maximálně přizpůsobí velikosti dítěte a je tak vhodná i pro malé či nedonošené novorozence. Cena: 4.090 Kč

Více o představených kočárcích a také seznam prodejců najdete na www.babystar.cz, Facebooku či si je můžete osobně prohlédnout v pražském předváděcím středisku v Horních Počernicích.

Tagy: autosedačky | hluboké kočárky | sportovní kočárky

Komentáře