Pro dětské nožičky, nejlepší botičky

Správná obuv pro dětské nožky

Datum publikace: 02.10.2015

Kategorie: Novinky na trhu | Dospívání | Vývoj předškoláka | Vývoj školáka | Zdraví

Zhruba od jednoho roku chodíme a běháme. Aby nám to vydrželo co nejdéle, musíme mít zdravé nohy. Proto se na obuvi již pro ty nejmenší nevyplatí šetřit, naopak investice do kvalitních dětských botek se v pozdějším věku vrátí.

Kvalitní boty však nejsou boty bazarové, ani boty po starším sourozenci. Kvalitní boty jsou boty nové, certifikované, z osvědčeného obchodu, kde mají nejen velký výběr, ale kde i ochotně poradí a pomohou se stanovením správné velikosti nohy a obuvi. Přesně to nabízí obchod BotaBota v Praze, poblíž stanice metra Černý Most (zboží lze zakoupit i přes e-shop).

Bot a Bota

Není bota jako bota

Sortiment má obchod BotaBota opravdu bohatý, nabízí jak renomované značky zahraniční (Superfit, Primigi, Geox), tak i osvědčené značky české, které jsou navíc pro mnohé cenově dostupnější (Fare, Befado, KTR, Protetika atd.). Výběr dětské obuvi je ve velikostech 17 až 42, což není příliš obvyklé!

Dětská zimní obuv GTX Primigi

 Dětská zimní obuv s GTX Viking

Nyní je již nejvyšší čas začít volit pro nadcházející sezónu certifikovanou dětskou zimní obuv, pro chlapce i pro dívky. Podle dostupných informací na 98% ortopedů a lékařů doporučuje pro děti dětskou obuv značky Superfit. Tyto botky jsou lehké, měkké, nožičky dětí se v nich nepotí a zároveň jsou v příjemném teple. Jsou to velmi kvalitní zimní boty s GoreTexem, s membránou, která nepouští dovnitř vlhkost, a tím přispívá ke komfortnímu užívání a také mimořádné životnosti a snadné údržbě obuvi. Také v samostatné nabídce dívčích kozaček jsou výrobky s GoreTexem.

Dívčí kozačky GTX Primigi

Zdraví dětí na prvním místě

A proč boty „nedědit“? Každé dítě si totiž botu vyšlápne svou nožkou, v případě již nošené boty může dojít k nežádoucím změnám ve zdravém vývoji. Nošení opotřebované a nevhodné obuvi vede v dospělém věku k bolesti zad, změnám na páteři, k porušení nožní klenby…

Chcete pro své dítě to nejlepší?

I do budoucna? Záleží vám na jeho celkovém zdravém vývoji? Máte rádi své dítě spokojené? Pak hledejte úspory jinde, ale nikdy ne v kvalitě dětských bot.

Tagy: dětská obuv | dětské boty | kvalitní boty | ortopedická obuv | ortopedické boty

Čtěte na Rodičům

Komentáře