Studené čaje Megafyt Pharma – Letní HIT pouze pro lékárny

Datum publikace: 06.05.2014

Kategorie: Novinky na trhu | Recepty | Rodiče a děti | Děti v zástěře | Zdravá výživa

Prozatím jste od Megafyt Pharma znali vysoce kvalitní čaje, které bylo možno připravit pouze zalitím vroucí vodou, která umožní vyluhovat chuťové složky nebo u léčivých čajů účinné látky. Nová řada „Studený čaj“ Megafyt Pharma ale nabízí zcela odlišnou koncepci.

Získejte fantastickou chuť se studenou vodou

K vytvoření řady „Studený čaj“ jsme oslovili naše odborníky, jejichž hlavním úkolem bylo vyvinout takovou surovinu, která by i po krátkém luhování ve studené vodě uvolnila lahodnou svěží ovocnou chuť. Megafyt Pharma vždy přinášela na český i slovenský lékárenský trh tu nejvyšší kvalitu. Řada „Studený čaj“ je ale nejen kvalitní, ale především velmi inovativní produkt, který si jistě oblíbíte pro jednoduché a rychlé použití.

Běžně víme, že vroucí voda „aktivuje“ byliny či listy pravého čaje, ale Megafyt Pharma „Studený čaj“ je vyvážený pro získání skvělé chuti a osvěžení, i když jej připravíte a zkonzumujete studený.

Jak jsme vybírali ty nejlepší příchutě

Náš tým připravoval a pečlivě vyvažoval chuť každé suroviny k testování. Výběr a testování surovin trvalo několik měsíců, během nichž jsme se soustředili na nalezení optimální hmotnosti suroviny na jeden čajový sáček a rovněž na správné množství vody pro získání toho pravého letního osvěžení. Výsledkem je pět delikátních příchutí navržených speciálně pro studené čaje: Grapefruit  & Pomeranč, Brusinky & citrón, Maliny & citrón, Limetka a Jablko.

Rovněž naše dvoukomorové čajové sáčky umožňují díky dostatečnému prostoru pro pohyb suroviny uvnitř sáčku perfektní vyluhování a získání plné chuti a barvy.

Speciálně vyvinutý čaj

Dokonalá rovnováha chuti, vůně a barvy byla dosažena díky naší mateřské společnosti Martin Bauer Group, která nabízí mimořádné surovinové zázemí a vlastnictví nejnovějších technologií světové úrovně.

Díky unikátní „horké“ výrobní technologii, kdy je surovina desinfikována, je minimalizováno riziko jakékoliv mikrobiologické kontaminace.

Proč „Studený čaj“?

Napadá Vás otázka, proč se náš výrobek nejmenuje „ledový čaj“ nebo „icetea“? Jednoduše proto, že náš čaj je unikátní novinka na trhu a rovněž jej můžeme označit jako zdravější alternativu sladkých ledových čajů, které jsou bohatým zdrojem prázdných kalorií. Studený čaj Megafyt Pharma je vynikající i bez přidání cukru či sladidel.

„Studený čaj“ Megafyt Pharma pouze v lékárnách

I nadále zůstáváme věrni našemu exkluzivnímu trhu – lékárnám. Nemusíte mít tedy obavu, že náš produkt naleznete za nižší cenu v obchodních řetězcích s potravinami.

Mimořádný chuťový zážitek Vám přeje, tým společnosti Europlant s.r.o., výhradní distributor značky Megafyt Pharma.

Tagy: Megafyt Pharma | ovocný studený čaj | Studený čaj

Článek je vydán v rámci seriálu: Novinky na trhu

Komentáře