Suchá kůže, ekzémy, lupénka – pomůže oslí mléko!

Datum publikace: 07.11.2016

Kategorie: Novinky na trhu | Krásná maminka | Zdraví

Vítr, nedostatek slunce, sychravé počasí, přetopené místnosti a suchý vzduch, to vše zhoršuje stav pokožky. Podle čeho vybíráte v tomto období kosmetiku vy? Přikláníte se k renomovaným značkám nebo důvěřujete síle přírody? Horkou novinkou podzimu je řecká přírodní kosmetika s oslím mlékem.

Oslí mléko je ceněno již od antiky jako zázračný kosmetický prostředek a lék. Říká se, že Kleopatra používala ke koupeli oslí mléko, aby byla její pleť jemná a vláčná. Dlouhověkost nejstarší ženy světa Mariy Ester de Capovilla z Ekvádoru, která se dožila věku 116 let, je přičítána právě účinkům oslího mléka. Krétská přírodní kosmetika v sobě kombinuje to nejlepší a nejčistší, co slunný ostrov nabízí – oslí mléko a olivový olej. Přírodní složení této kosmetiky garantuje nepřítomnost parabenů, silikonů, propylenglykolů, minerálních olejů a alergenů, dále je kosmetika zcela bez syntetických barviv, alkoholu, ethanolaminu a bez přítomnosti SLES - Lauryl ether sulfátu sodného. Samozřejmě k výrobě nejsou používány geneticky modifikované organismy.

Jedinečné a výjimečné složení přírodní kosmetické řady APHRODITE ® olive oil & donkey milk je ideální pro citlivé a suché typy pleti a při kožních onemocněních jako jsou právě lupénka a ekzémy. Oslí mléko a krétský organický olivový olej jsou bohaté na omega mastné kyseliny, vitamíny a stopové prvky, hluboce vyživují a posilují přirozenou obranyschopnost pokožky, jsou velmi dobře absorbovány a okamžitě hluboce hydratují.

Denní krém Aphrodite

Denní krém poskytuje základní ochranu pokožky před znečištěním, poškozením UV zářením, kouřem a stresem, což jsou hlavní příčiny podráždění pokožky. Výtažky z třezalky tečkované a pupečníku asijského zklidňují zarudnutí, pokročilý anti-znečišťující komplex kmenových buněk bavlny a peptidy moringy vytváří štít proti znečištěnému životního prostředí a oxidačnímu stresu. Směs aktivního výtažku z mořských řas a zesítěné kyseliny hyaluronové snižují ztráty trans-epidermální vody a udržují vlhkost, měkkost a pružnost pokožky.

Tělové suflé Aphrodite

Tělové suflé se super měkkou našlehanou konzistencí je pokožkou velmi dobře absorbováno. Přírodní směs bambuckého másla, MONOI a kokosového oleje zjemňuje, arnika a aloe vera uklidňují a čistí. Inovativní kombinace zasítěné kyseliny hyaluronové a aktivních látek z opuncie udržují hloubkovou vlhkost pokožky, kterou okamžitě omlazují.

APHRODITE ® olive oil & donkey milk nabízí dále i unikátní péči proti vráskám, kompletní péči o pokožku rukou, nohou a rtů. Deatilní informace o účincích a přesném složení jednotlivých produktů naleznete přímo na eshopu.

www.triaelia.cz

Tagy: Aphrodite | olivová kosmetika | oslí mléko | přírodní kosmetika | řecká kosmetika

Čtěte na Rodičům

Komentáře