Také děti milují módu.

Datum publikace: 10.04.2014

Kategorie: Novinky na trhu | První rok miminka | Miminko | Batole | Předškoláci | Rodiče a děti

Nemyslete si, že našim nejmenším je jedno, co mají na sobě. Nejde jen o příjemný materiál, vhodný pro citlivou dětskou pokožku, ale také o design. Děti mají rády pěkně barevné oblečení, jehož prohlížením se zabaví. A když se vyráží ven, kočárky a nosítka samozřejmě nesmí celkový dojem pokazit!

Anna & Tom mají styl
Bundy, kalhoty, trička a mikiny, to jsou kousky oblečení, které se v našich klimatických podmínkách nikdy neztratí, a děti je opravdu unosí. Móda pro děti Anna & Tom má styl, její krásné barvy potěší jak děti, tak všechny, kterým budete posílat MMS, aby viděli, jak to těm Vaším drobečkům sluší! Maminky ocení odolnost materiálu, snadnou údržbu a absenci nepraktických doplňků. Krásná kojenecká bodýčka samozřejmě nemohou v sortimentu chybět.

Móda pro děti Anna & Tom

Nosítka se také nosí!
Není to jen oblečení, co se nosí, ale také nosítka. Abyste nenarušili eleganci dětského a samozřejmě také svého outfitu, pořiďte si značkové nosítko ve stylové černé barvě. Nosítko Mucibi bezpečně unese děti až do 18 kg. Pokud je unesete i Vy, můžete dopřát svým dětem během společných vycházek maximální blízkost, dokud nezačnou samy běhat.

Nosítko Mucibi

Tak trošku jiný způsob nošení nabízí houpací dětská lehátka Pink or Blue Sonno s hrazdičkou, která oceníte na cestách i doma, protože zajistí miminku nejen dostatek pohodlí, ale také zábavu.

Lehátko Sonno a golfový kočárek Amigo

Kočárek, Váš společný kamarád
Jízdu v kočárku většina dětí miluje. Zejména když trošku povyrostou, mohou se v něm vozit, a přitom pohodlně pozorovat své okolí. Vy jste zase rádi, že máte dítě bezpečně připoutané, a nemusíte je alespoň chvilku aktivně hlídat. Golfový kočárek Amigo v nadčasovém černobílém designu zpříjemní vycházky celé rodině. Jeho decentní vzhled nezkazí dojem ze žádného modelu, který máte na sobě. Tedy snad jen k plesovým šatům je vhodnější psaníčko.

Značkovou dětskou, novorozeneckou i kojeneckou módu, stejně jako kočárky, nosítka a další vybavení a potřeby pro děti nejvyšší kvality nakoupíte v e-shopu www.pinkorblue.cz. Přejeme Vám příjemný nákup!

Tagy: dětské oblečení | golfový kočárek Amigo | móda pro děti | nosítko Mucibi

Komentáře