Těhotenská trička - vtipná a pohodlná

Datum publikace: 16.12.2016

Kategorie: Novinky na trhu | Krásná maminka | Oblékaní v těhotenství

Rodičovství jste zodpovědně plánovala, a to nejen vy, do plánů se vám samozřejmě podařilo zahrnout i svého partnera. Takže jste těhotná, těšíte se na rodinný život a trochu už současně tušíte, co vás během následujících měsíců čeká. Spoustu toho rovněž netušíte, ale netřeba se znepokojovat. Nemusíte znát úplně všechno.

Jak přežít těhotenství

Myslete na to, že všechny zasloužilé matky, které vás momentálně straší dokonale nevyžádanými radami, nakonec těhotenství očividně přežily. A to i přesto, že se podle vlastních slov se proměnily v někoho, kdo si stíhá umýt vlasy jednou měsíčně, nespí do té doby, dokud potomek slavnostně neodkráčí do první třídy a svému sexuálnímu životu může rovnou zamávat, protože ho komplikuje riziko nepříjemně zvídavých otázek ze strany oné nečekaně bystré malé bytosti i fakt, že s tou péčí o fyzickou stránku už to zkrátka není takové jako za bezdětných časů. Odpoledne máte teď rezervované na hraní pexesa a notování Prší, prší místo lakování nehtů.

Pravdou je, že o kus bývalé nespoutanosti přijdete. Ráda ho však vyměníte za něco mnohem důležitějšího. Už okamžikem početí přestáváte přemýšlet pouze o sobě, ale existuje tu ještě někdo další, o jehož blaho se se vší zodpovědností staráte.

Děti – radost do života

Zjistíte, že svět s dětmi je především veselý, přestože někdy opravdu náročný. I když se přistihnete, že slůvko my je všudypřítomné a do vašeho slovníku vklouzne, aniž byste věděla jak, zaručeně to neznamená, že váš vlastní život se potichu loučí a zavírá dveře, aby uvolnil místo pohádkám a stavění z kostiček.

Rozhodně si zachovejte humor, vyplatí se vám v situacích, kdy byste svoje roztomilé dítko obratem dala komukoli, kdo by vás ho byl ochoten zbavit a zajistit tak alespoň deset minut klidu, i když máte pocit, že všechna večírková rána, jimž jste se v pubertě zdařile prozvracela, byla oproti tomuhle vlastně dost legrace. Vyzbrojte se tedy nejen na těhotenské nevolnosti, případně naopak chutě či přecitlivělost, zkrátka na oněch přelomových devět měsíců vtipným a pohodlným těhotenským tričkem, díky němuž budete šik, zůstanete i s narůstajícím bříškem v pohodlí a ještě si připomenete, že důležitou součástí přípravy na mateřství nejsou jen rady na téma kojení nebo filosofické spory o tom, jestli je lépe používat plenky látkové či jednorázové (pro dítě pochopitelně), ale především úsměv a dobrá nálada. Pokud by vám snad již připravené potisky nevyhovovaly, samozřejmě si můžete v rámci kreativního krácení dlouhé chvíle při čekání na příchod potomka navrhnout i svoje vlastní tričko. A aby vám optimismus vydržel i po porodu, prostě miminko oblékněte do veselého body a na chvíli ho svěřte tatínkovi.

Čtěte na Rodičům

Komentáře