Termoregulační fusak: Děťátko jako v bavlnce za každého počasí

Datum publikace: 08.10.2013

Kategorie: Novinky na trhu | Těhotenství | Miminko | Batole

V období častých změn teplot je otázka, jak obléknout děťátko, aby mu nebylo venku chladno, ani příliš teplo, na denním pořádku. Každá maminka dobře ví, že malé děti ještě nemají vyvinutou termologulaci, a proto snadno prochladnou, nebo se zpotí, na což citlivá dětská kůže reaguje vznikem potniček. Termoregulační fusak se postará o to, aby naše děti byly jako v bavlnce za každého počasí.      

Změny teplot mohou škodit  

Když miminko sedí v kočárku, potřebuje mít na sobě více vrstev oblečení, aby neprochladlo, a proto ho oblékáme tepleji než sebe. Jenže problém je, že během procházky obvykle vystřídáme několik míst s rozdílnou teplotou. Rozdíl mezi teplotou v lese nebo na ulici a teplotou v obchodě či kavárně se v chladnější části roku pohybuje i v desítkách stupňů. Stejná situace nastává při přechodu z auta ven a zpět do auta.  A na přehřátí reaguje citlivá pokožka kojenců a batolat vznikem potniček – nepříjemných červených puchýřků. Jak tomu zamezit? Správnou volbou oblečení. 

Potničky nemají šanci

Dětské oblečky vyrobené z praktického materiálu Outlast pomáhají výše zmíněným nepříjemnostem účinně předcházet. Čepičky, ponožky a bodíčka se dokážou přizpůsobit teplotě dětského tělíčka, a zajistit tak, aby mu nebylo ani chladno, ani vedro – čímž předcházejí pocení. Jiným slovy vrstva se schopností akumulace tepla vyrovná mikroklima tak, aby se dítě nepotilo, a přitom mu nebyla zima. Jen pro zajímavost, Outlast byl vyvinut NASA pro kosmonauty, kteří se pohybují v extrémních teplotách.      

     

Speciální termoregulační fusaky 

Nejdůležitější součástí outdoorového outfitu miminek a batolat je fusak. Na to samozřejmě český výrobce tohoto rafinovaného oblečení pamatuje. Jeho nabídka termoregulačních fusaků nabízí řešení pro miminka i batolata. Díky možnosti rozšíření a prodloužení lze fusaky používat pro děti od narození až do 2,5 let. V termoregulačním fusaku se děti cítí příjemně a přirozeně jako ve své druhé kůži a přechody z tepla do zimy a zpět jim nevadí. 

Kde pohodlně nakoupíte     

Fusaky jsou velmi univerzální, můžete používat nejen do kočárku či autosedačky, ale také do sáněk, a v létě je dokonce využít i jako spacák. Šikovná věcička, že? Nezbývá, než dodat, kde ji pořídit. Termoregulační fusaky, stejně jako oblečení z materiálu Outlast, pořídíte z pohodlí svého domova. Stačí jen nalistovat stránky www.littleangel.cz a vybrat si.  Přejeme Vám, ať jsou Vaše procházky venku s dětmi co nejkrásnější. S fusaky Outlast Vás změna teplot rozhodně nezaskočí.      

Tagy: termo fusak

Komentáře