Tipy na dárky pro manžela, tátu i dědečka

Datum publikace: 08.12.2016

Kategorie: Novinky na trhu | Maminky a tatínkové

Honba za dárky je každoroční radostí i utrpením. Vyrazit v čase, kdy nebude obchod narvaný k praknutí, vybrat to pravé ořechové, pořídit něco hezkého, ale i praktického... Největší dilema nastává v momentě, kdy vybíráme dárky pro mužskou část rodiny. Naštěstí tu pro vás máme hned několik tipů. :)

Mnohdy nemáme tušení, co pořídit manželovi, bratrovi, kamarádovi nebo dokonce dědečkovi. U chlapů se často setkáme s rozpačitým pousmáním a velmi čitelným výrazem ve stylu: "Jo, to je MOC hezký." Přičemž nám je naprosto jasné, že se obdarovaný raduje asi tak jako dítě, co dostane pod stromeček ponožky. Abychom se těmto situacím vyhnuli, je potřeba přemýšlet na tím, co náš blízký opravdu využije a co mu prostě musí udělat radost.

Luxusní zastřihovač vlasů se hodí každému, kdo alespoň trochu pečuje o svůj vzhled a nemá čas, finance nebo náladu chodit téměř každých 14 dní k holiči. Se zastřihovačem vlasů PrecisionCut Titanium Ultra od značky Remington si poradí každý gentleman i sám, anebo s malou pomocí své milované. :) 

Značku Remington doporučuje i elegán Leoš Mareš, který si potrpí na kvalitu. Proto máte jistotu, že s touto značkou nešlápnete vedle.

Leoš Mareš Remington

Žádný chlap se neobejde bez pořádného holicího strojku. Když už ale nějaký darujeme, mělo by to být opravdu něco, co si třeba on sám nepořídí. A proč nezvolit ten nejpokrokovější holicí strojek HyperFlex Aqua Pro?

Je voděodolný, má antimikrobiální okolí hlavy, které chrání citlivou pokožku, vydrží až 60 minut v provozu, duální čepele zajistí až o 50% lepší oholení a to stále není všechno. Tahle „mašinka“ potěší každého gentlemana, tvrďáka i hračičku. Turbo Boost si poradí s nepoddajným strništěm, LED ukazatel sleduje úroveň nabití a strojek také disponuje technologiemi Hyperflex nebo Active Contour.

HyperFlex Aqua Pro

V dnešní době se opět stává populární upravená bradka. Každý muž, který si někdy udržoval delší vousy ale ví, že to není jen tak. Bradka vyžaduje péči stejně jako oholená tvář. K tomuto účelu jsou skvělé speciální zastřihovače. Něco extra ale najdete teprve v Reminton sadě na úpravu bradky s odsavačem vousů Vacuum. Tahle šikovná hračka totiž dokáže nejen upravit vousy do požadovaného tvaru, snadno a rychle, ale zároveň šetří čas i nervy technologií Vacuum, která zařídí, že všechny chloupky zůstanou uvnitř zastřihovače. Už žádné vousy na umyvadle, to je přeci dárek i pro nás, no ne? :)

Chlapi to možná nepřiznají, ale i oni často řeší problémy s pletí a nečistotami a návazně vznikajícími nedokonalostmi. Ať už syn, brácha v pubertě nebo manžel, který se denně setkává v práci s prachem a špínou, jistě ocení čistící kartáček na pleť s výtažkem z dřevěného uhlí. Nejen, že je to neskutečně příjemné, ale hloubkové čištění touto metodou je skutečně účinné. 

RECHARGE čistící kartáček na obličej

Tak co? Načerpali jste inspiraci? Pokud si stále nejste jistí, určitě se podívejte na http://cz.remington-europe.com/.

Tagy: dárky k Vánocům | dárky pro muže | remington | vánoční dárky

Čtěte na Rodičům

Komentáře