Tipy na sportovní kočárky

Datum publikace: 24.08.2012

Kategorie: Novinky na trhu | Miminko | Batole

Poohlížíte se po novém kočárku pro vašeho malého výletníka? Podívejte se na naše tři ozkoušené tipy na parádní sportovní kočárky. Každý má něco do sebe a záleží jen na vás, který nejlépe vyhoví vašim představám.

Turbo 4S s prodlouženou zárukou
Turbo 4S od německé značky ABC Design můžete pro miminko využít už od narození. Když povyroste, bude se mu pohodlně cestovat ve sportovním sedáku s polohovatelnou opěrkou zad i nohou. Sedačku navíc nasadíte po i proti směru jízdy podle toho, kam chce dítě koukat. Vám cestování s kočárkem usnadní lehká hliníková konstrukce výrazně snižující váhu kočárku a také snadno řiditelná kolečka. Přední se mohou otáčet o 360° nebo je lze aretovat. Vedle příjemných jízdních vlastností vám radost udělá také záruka, která je u kočárku Turbo 4S prodloužena ze dvou na tři roky.

Cena: 9.190 Kč

 

Topline S LED se svítícími diodami a výměnnou přední osou
Hartan Topline S LED je snadno ovladatelný kočárek s přehazovací rukojetí. Pozornost nejen kolemjdoucích, ale hlavně řidičů si získá díky LED diodám a reflexním prvkům, které zajišťují lepší viditelnost kočárku. Miminko bude jako v bavlnce díky extra polstrovanému sedadlu sportovní nástavby, do požadované polohy jde nastavit i opěrka nohou a zad, včetně úpravy pro úplný leh. S pomocí adaptéru na Topline S nasadíte i autosedačky od Römeru či Maxi Cosi. Pokud preferujete větší kolečka, můžete si k Topline S pořídit přední výměnnou osu, tzv. QUAD systém. Rázem máte dva kočárky v jednom.

Cena: Topline S LED 15.190 Kč, Topline S (bez diod) 13.890 Kč, QUAD systém 2.390 Kč

 

Kočárek Book – skladný a stylový

 

Pohodlné cestování dítěti i rodičům s kočárkem Book zajistí především odpružená kola s kuličkovými ložisky. Stín miminku zajišťuje stříška s UV ochranou průhledného okénka (UPF 50+), skrze které snadno zkontrolujete, že dítěti nic nechybí. Book je nejenom stylový, ale hlavně praktický – když ho zrovna nepotřebujete, díky důmyslnému mechanismu ho složíte jedním pohybem a on pak samostatně stojí. Díky centrální rukojeti ho také pohodlně přemístíte, kam potřebujete. Pokud vás Book zaujal, čeká vás ještě rozhodování mezi verzí Book Classico (klasický model se stříškou) či Book Completo, který se prodává i s nánožníkem a pláštěnkou.

Cena: Book Classico: 7.390 Kč Book Completo: 8.990 Kč

Všechny kočárky a další dětské zboží naleznete na www.babystar.cz.
 

Tagy: kočárky | kočárky s autosedačkou | sportovní kočárky

Komentáře