To nejlepší pro vaši myčku nádobí

To nejlepší pro vaši myčku

Datum publikace: 28.08.2015

Kategorie: Novinky na trhu

Máte problémy s vodním kamenem, který se vám usazuje na nádobí a umyté ho pak musíte ještě leštit, anebo hůř, oplachovat? Pak je pravděpodobně problém v tvrdé vodě, a proto je ideálním řešením Finish regenerační sůl s velkými granulemi.

Pokud máte doma tvrdou vodu, odnese to nejen vaše nádobí, které v myčce umyjete a zůstane na něm nevzhledný povlak nebo obrysy kapek, ale také je to velká nepříjemnost pro vaši myčku. Vodní kámen totiž dokáže na domácích spotřebičích provést opravdovou neplechu a někdy je dokonce odsoudí k mnohonásobné opravě. V nejhorších případech musíte pořídit myčku novou.

Toto jsou ovšem zbytečné starosti, se kterými si už nyní nemusíte lámat hlavu. Je tu totiž regenerační sůl do myčky s velkými granulemi od Finishe. Je to speciální sůl, která byla vyvinuta pro použití v myčce nádobí. Obsahuje přírodní prvky a tak se snadno rozpouští. Její hlavní funkcí je to, že napomáhá změkčení vody v myčce a tím mnohonásobně zvýší také efekt čisticího prostředku. Vaše nádobí tak bude krásně čisté a můžete zapomenout na ošklivé stopy po vodním kameni, které vás tak dlouho trápily.

Je potřeba množství regenerační soli ve vaší myčce pravidelně kontrolovat, aby byly výsledky co nejlepší a především trvalé. Pokud máte doma opravdu velmi tvrdou vodu, je ideální použít Finish regenerační sůl s velkými granulemi v kombinaci s mycími prostředky Finish s přidanou solí.

Tagy: regenerační sůl | sůl do myčky | sůl finish | velké granule | vodní kámen

Čtěte na Rodičům

Komentáře