Kdy pořídit dítěti první boty a jaké

To pravé jarní počasí je tu! Jak vybrat dětské boty na ven?

Datum publikace: 05.05.2015

Kategorie: Novinky na trhu | Předškoláci | Školáci | Oblečení pro děti | Zdraví

Tenisky, kotníkové boty nebo outdoorové modely? Poradíme, které jsou ty pravé!

Málokteré období má ve vínku tak proměnlivé počasí jako dubnové a květnové měsíce. Rána bývají chladná a my máme tendenci děti navlékat do zimního oblečení. Jenže pak vysvitne sluníčko, oteplí se a venku je na tričko. Jak ale děti obout, aby se venku zbytečně nezpotily a nezapařily se jim nohy? Vyberte kotníkové boty nebo lehčí outdoorové modely od renomované značky.

Na rozmary počasí vyzraje outdoorovou obuv!
Boty s membránou, reflexními prvky a odpruženou podešví jsou pro děti jako dělané. Membrána zajistí správný odvod potu, díky odrazkám na botě budou děti dobře vidět i v mlze nebo za šera a kvalitní podrážka se zase postará o správný vývoj dětské nohy. Dětské outdoorové boty jsou skvělou volbou právě v období, kdy se počasí a teploty neustále mění. Věřte nám, že když pořídíte dětem pořádné botky, žádné kaluže ani bahno vás nerozhází. Budete totiž vědět, že je vaše dítko v suchu a v pohodě, ať už řádí kdekoliv. Pokud si nevíte rady, uznávaný dětský ortoped vám poradí, kdy pořídit dítěti první botičky.

Milujete celodenní výlety v přírodě?
Výlety do hor nebo po rozhlednách patří mezi oblíbené jarní kratochvíle, do kterých můžete bez obav zasvětit i své děti. Pokud jste aktivní rodina a bez pohybu v přírodě si nedokážete představit víkend, přizpůsobte tomu i výběr bot pro děti.

Dětské boty Peddy

Na procházky ve městě si vystačíte s teniskami
Jaro je ideálním obdobím na návštěvu zoo a nejrůznějších zábavních parků a atrakcí. A v tomto případě opravdu nemusíte složitě přemýšlet, co dětem obujete. Odpověď je jednoduchá, vystačíte si s teniskami. Klukům pořiďte kotníčkovou variantu, holčičkám pak nějaké hezky barevné. Znáte zvířátkovou kolekci od Peddy? Hravé tenisky zdobí obrázky zvířátek, jsou vyrobené z lehkého textilního materiálu a mají neklouzavou podešev. A navíc, jejich výběr bude bavit i samotné děti. Za odměnu totiž dostanou speciální zvířátkové pexeso které patří k botám!

Náš tip: U renomované české dětské značky Peddy si určitě vyberete z široké nabídky kvalitní obuvi pro vaše dítko.

Tagy: dětské boty peddy | dětské outdoorové boty | dětské tenisky

Čtěte na Rodičům

Komentáře