Pro malou i velkou princeznu

Třpytivý dáreček pod vánoční stromeček

Datum publikace: 05.11.2015

Kategorie: Novinky na trhu | Rodiče a děti | Mezilidské vztahy | Krásná maminka

Vánoční dárky jsou každoročním dilema. Zkouškou kreativity, trpělivosti a toho, jak známe své blízké. Někdy je ale těžké najít dárek, který udělá nejen radost, ale zároveň zůstane vzpomínkou a pro naše milé něco znamená.

Jak lépe vystihnout to, že je pro vás člověk nejdražší, než zlatem? Že jsou šperky pouze pro ženy? To už dávno neplatí. Zlaté doplňky pro pány jsou krásným a elegantním dárkem.

Pro něj

Speciálně ženám se pro muže velmi těžko vymýšlejí dárky. Přiznejme si, že mužskému myšlení asi nikdy nedokážeme úplně porozumět. I muži si ale potrpí na upravený vzhled, a proto bychom tuto oblast neměli zanedbávat. Krásným dárkem pod stromeček může být elegantní zlatá spona na kravatu, manžetové knoflíčky nebo zlatý náramek či řetízek.

Zlatá spona na kravatu

Pro ni

Vybírat šperk pro ženu už je o něco jednodušší. Ženy si zkrátka ve špercích libují. Neznám ženu, která by nedostávala ráda šperky, ať už je to první, anebo pátý v řadě. Něžné pohlaví se rádo blýská. Vybrat můžete krásné jemné náušnice pro každodenní nošení, řetízek s přívěskem, který bude mít svůj význam nebo náramek zdobící něžné zápěstí. Možností je mnoho a fantazii se meze nekladou.

Potěšte krásnými náušnicemi

Pro malou princeznu

Pokud máte dceru nebo vnučku, jistě víte, jak se s věkem stává parádnicí. Chce nosit šatičky jako maminka, chodit ke kadeřnici, lakovat si nehty. Holčičky ale také milují šperky. Co jiného dát své malé princezně, než jemný zlatý šperk, který je nejen krásný, ale zároveň se vyhnete alergickým reakcím a nepříjemným bolístkám z bižuterie. Naštěstí dnes existují velmi nápadité tvary náušniček a barvy kamínků. Až vaše princezna pod stromečkem rozbalí zářivé náušničky, určitě se jí rozzáří i očička.

Aby se blýskala celá rodina

Více inspirace najdete na www.klenotnictvi-online.cz, kde vyberete ty nejlepší dárečky pro své nejdražší.

Tagy: spony na kravatu | zlaté naušnice | zlaté řetízky | zlaté šperky

Čtěte na Rodičům

Komentáře