Tulící polštář pro celou rodinu

Datum publikace: 11.12.2015

Kategorie: Novinky na trhu | Rodiče a děti | Péče o miminko | Zdraví a bezpečnost miminka | Zdraví

Pod pojmem tulící polštář si většina lidí představí měkoučký polštářek pro děti. Pravdou je, že tulící polštář může využít celá rodina. Dá se použít i jako polohovací polštář po úrazech a při dlouhodobém ležení, což z něj dělá velmi užitečného pomocníka.

Tulící polštář Matýsek

Tulící polštář Matýsek je jedinečný svou velikostí, která vyhoví každému. S unikátní délkou 180 cm a šířkou 40 cm se stává ideálním polštářem pro relax a odpočinek. Matýsek má snímatelný potah, který můžete bezstarostně prát v pračce na 40°C. Je také skvělý pro dlouhodobě ležící pacienty a dá se použít jako polohovací polštář po úrazech nebo operacích. Stejně tak ale poslouží ke kvalitnímu spánku obzvlášť lidem, kteří spí na boku.

Pohodlný a zdravý spánek na boku

Kojící polštář

Těhotenský a kojící polštář Maxi by měla poznat každá maminka. Tento polštář ve tvaru písmene U vám bude skvělým asistentem při kojení. Díky svému tvaru je vhodný také pro kojení dvojčat. Těhotenský polštář se dá ale použít také při odpočinku a relaxaci a to nejen vás, ale i vašeho miminka. Evokuje totiž dělohu a miminko se tak cítí bezpečně a klidně. Potah se dá sundat a vyprat v pračce, takže pokud ho váš malý nezbeda pocintá, nemusíte si dělat žádné starosti. Potah je navíc vyrobený ze 100% bavlny, takže se vy i vaše ratolest budete cítit jako v bavlnce.

Kojící polštář

Pelíšek pro miminko

Úžasnou věcí, nejen pro nedonošená miminka, je pelíšek (vak). Tomuto pelíšku pro miminko se říká také „umělá děloha“, a to z toho důvodu, že se do něj miminko krásně zachumlá a cítí se bezpečně. Pro ještě větší bezpečí a klid nejen miminka, ale také maminky, je na pelíšku bezpečnostní pásek, který můžete posouvat ve všech směrech přesně podle potřeby. Můžete ho pořídit v mnoha barvách a dokonce si vybrat ze dvou materiálů. Příjemné 100% bavlny nebo hřejivého fleecu.

Pelíšek pro miminko

Česká kvalita

Na www.polstarnakojeni.cz máte záruku, že kupujete českou kvalitu od českého výrobce. Vše je skladem, ve vysoké kvalitě a prodávají se zde pouze atestované výrobky. Tato získala certifikát TZU na kojící polštáře a pelíšky pro miminka a zlatou medaili na portále heuréka.cz. Kromě kvality se vám dostane také vstřícného jednání a odborné pomoci.

Tulíme se celá rodina

Tagy: pelíšek pro miminko | těhotenské polštáře | těhotenský polštář | tulící polštář

Čtěte na Rodičům

Komentáře