TZ - Pirát Jake od Fisher-Price

Datum publikace: 11.10.2012

Kategorie: Novinky na trhu | Předškoláci | Školáci | Hry a volný čas

Piráta Jakea a jeho kamarády Izzyho a Kubíka ze Země Nezemě sledují děti z různých koutů světa už více než rok a tato dětská pirátská posádka, jež neúnavně vzdoruje zákeřnému kapitánu Hookovi a mistru Smeemu, se za tu dobu již nesmazatelně zapsala do dětských srdcí.

Malí piráti se pokaždé stejně odhodlaně vydávají za skrytými poklady daleko od své skrýše na Ostrově Pirátů. Během těchto nesčetných dobrodružství se zdokonalují v týmové spolupráci, řešení náhlých problémů a pracují na své fyzičce. Skvělým bonusem celého příběhu je originální pirátský rock v podání The Never Land Pirate Band a závěrečný videoklip.

A právě pirát Jake a jeho kamarádi Izzy a Kubík, kteří svými příběhy podporují děti v odhodlání, že pomoc kamarádům je to, co se sluší a patří, a že přátelství je ta pravá hodnota, doplují jako kolekce hraček už na podzim přímo k Vám.



Pirát Jake – cena 799,- Kč

Celý soubor postaviček vznikl samozřejmě v návaznosti na animovaný seriál z produkce Disney, a tak můžou děti podniknout dobrodružnou výpravu s česky mluvící postavičkou hrdiny Jakea, utkají se v lítém boji s kapitánem Hookem a užijí si při tom spoustu legrace.

Navíc po zmáčknutí Jakeova pásku zazní i jednotlivé fráze z oblíbeného seriálu. K Jakeovi však nutně patří jeho skvělá loď Bucky, která dětem nabízí spoustu možností. Nejvíce společné zábavy Vás s touto herní sadou čeká ve vodě, třeba ve vaně při koupání. Balení obsahuje trychtýř, do kterého když nalijete vodu, vytvoříte Jakeovi tobogán, nalijete-li vodu do vraního hnízda, loď skropí déšť.



Loď Bucky je také dokonale vybavena na obranu proti kapitánu Hookovi. Chcete-li vědět, jak ho zahnat, musíte Jakeovu loď vyzkoušet za každých podmínek „na vlastní kůži“. Kolekce by však nebyla úplná bez obávaného kapitána Hooka. Jeho nebezpečné pirátské doupě přímo vybízí k pečlivému prozkoumání. Co se stane po otočení kormidlem a kde všude můžete upevňovat Hookovo funkční dělo? Rozbalte si herní sadu s kloubovou figurkou Hooka, dělem a třemi náboji a vítejte v pirátském brlohu záludného kapitána.

www.fisher-price.cz
 

Komentáře