Ulevují v těhotenství, neocenitelné při kojení

Datum publikace: 01.12.2016

Kategorie: Novinky na trhu | Těhotenství | Miminko

Těhotenství jako radostný stav Vám přináší mnoho příjemných pocitů, euforie, nadšení z příchodu miminka. Pokud netrpíte ranními nevolnostmi, je to pro Vás krásné období očekávání a tvoření zázemí pro svého drobečka.

Období očekávání na vytoužené miminko má i svá úskalí, a to bolesti páteře. Jedny z nejcitlivějších jsou pro většinu rodiček bolesti v oblasti křížového skloubení. Vlivem hormonů se vazy uvolňují, aby připravily tělo maminky k porodu, a tím často způsobují značnou bolestivost.

Těmto potížím můžete předcházet správným držením těla, v leže zvolte polohu na boku s podložením hlavy a pokrčením končetiny. Ideálně k tomuto účelu můžete použít těhotenský polštář Motherhood. Polštář je navržen jako terapeutický, aby zmírňoval bolesti v oblasti kříže a podporoval ležení na boku ve spánku i při relaxaci.

Zdravotní polštář Motherhood využijete nejen v těhotenství, ale umožňuje kojící mamince uvolnit ramena a šíji. Těhotenské polštáře Mothehrood jsou navrženy tak, aby se daly snadno ovinout kolem pasu, poskytují tak pohodlnou oporu během kojení v sedě i v leže, popř. jako terapeutické po nástřihu.

Těhotenský polštář Motherhood – nová kolekce

K desetiletému výročí uvádí značka Motherhood novou kolekci svých těhotenských a kojicích polštářů. Těhotenské polštáře Motherhood jsou spojením zdravotního* polštáře a nadčasového designu. Dopřejte si pohodlí v těhotenství a vybavte se na příchod miminka praktickou a elegantní výbavičkou.

Výrobky motherhood najdete na www.motherhood.cz.

*(certifikováno dle SÚKL)

Tagy: polštáře motherhood | těhotenské polštáře | těhotenský polštář

Čtěte na Rodičům

Komentáře