Usínání pod hvězdnou oblohou v pohodlí vlastní postele

Datum publikace: 06.06.2017

Kategorie: Novinky na trhu | Předškoláci | Školáci

Přechod z bdělého stavu do spánku je pro mnohé děti obtížný. Malé děti se bojí tmy, starší třeba špatných snů. Příjemné prostředí pro usínání dětí i dospělých navodí jemný svit fosforeskujících samolepek.

Hezčí pokoj rychle a levně
Samolepky dodají pokoji osobitý styl, a to bez nutnosti velkých úprav a finančního vyčerpání. Fantazii a kreativitě se meze nekladou – líbí se vám víc velký motiv například za čelem postele, nebo spíš plno malých tvarů přes celou zeď?

Jemné osvícení díky samolepkám

Útulno i potmě
Tam, kde by byla barevná výrazná samolepka už příliš, využijete svítící samolepky. Jejich krása vynikne potmě, kdy je vše ostatní skryto. Jsou vyrobeny z fosforeskující fólie, takže během dne a při umělém osvětlení střádají světlo, které pak potmě vydávají a postupně blednou. Samolepky jde použít na jakékoliv hladké ploše: kromě zdí také na dveřích, nábytku, ale i na stropě. Tam se budou skvěle vyjímat třeba hvězdičky, mráčky nebo kosmické motivy.

Jemné světlo samolepek pomůže nejen dětem při usínání, ale také vám při orientaci v setmělém pokoji, když musíte přiběhnout řešit dětská noční trápení: špatné sny, počůrání, vypadnutý dudlík… však to všichni rodiče znají.

SPZ na kočárek či odrážedlo
Samolepky i podle vašeho vlastního návrhu vám vyrobí společnost DUNA Graphics. Ta se věnuje tiskovým službám, výrobou propagačních materiálů a vším, co souvisí s reklamou. Nabízí také například vtipné SPZ cedulky a SPZ jmenovky. Na rodinný vůz je zřejmě nedáte, ale díky malému rozměru se hodí třeba na odrážedlo nebo jako vtipná dekorace kočárku. Podle účelu si můžete vybrat mezi plastovou cedulkou s trvanlivým UV potiskem nebo samolepkou z vinylové fólie. A text se nemusí omezovat jen na jméno, limitem je pouze rozměr cedulky. Na auto pak můžete koupit nálepku se jménem upozorňující na dítě v autě – DUNA Graphics dělá jak klučičí, tak holčičí variantu.

Výhodou samolepek je, že když se omrzí, jednoduše je sundáte a třeba nahradíte jinými. Výběr je veliký a pro všechny věkové kategorie. Od miminek, batolat a předškoláků přes puberťáky až po dospělé.

Tagy: dětský pokoj | DUNA Graphics | SPZ cedulky | Svítící samolepky

Čtěte na Rodičům

Komentáře