Už nemusíte trávit léto u plotny, abyste zdravě nakrmili rodinu

Datum publikace: 26.05.2017

Kategorie: Novinky na trhu | Recepty | Zdravá výživa

Plnohodnotné, zdravé, dokonce i bezlepkové jídlo dokážete připravit během pár minut pomocí sáčků s hotovými pokrmy EXPRES MENU bez chemické konzervace.

Asi každá maminka občas řeší, jak co nejrychleji a zároveň zdravě uvařit v momentech, kdy nestíhá. Vrátíte se pozdě od doktora, zdržíte se na hřišti, přijedete na chalupu zrovna v době oběda… Situací, kdybyste nejradši sáhla po instantní polévce v pytlíku, ale svědomí vám to nedovolí, je plno.

Jídlo bez kompromisů
Naštěstí už nemusíte dělat kompromisy mezi zdlouhavým domácím vařením a rychlou, ale nezdravou hotovkou. Řešením jsou sáčky s hotovými pokrmy EXPRES MENU. Díky speciální patentované vysokoteplotní sterilaci se do jídla nemusí přidávat žádné konzervanty ani barviva, přesto mají výrobky trvanlivost 3 roky při pokojové teplotě. EXPRES MENU používá pouze bezlepkové suroviny. Každé ze stovky nabízených jídel je tak vhodné i pro celiaky.

V nabídce je také celá produktová řada vhodná při speciální sacharidové dietě (SDC). Jedná se o jídla s obsahem jednoduchých, přirozených cukrů, bez přidaného cukru, určená pro osoby s onemocněním zažívacího ústrojí, Crohnovou nemocí nebo třeba diabetiky. Kromě hotových jídel společnost nabízí i speciální suroviny, například směs na pečení z banánové mouky, směs na přípravu bezlepkové pizzy nebo domácích bezlepkových těstovin.

Kde EXPRES MENU využijete
EXPRES MENU vám zjednoduší cestování. Například v tak oblíbeném Chorvatsku bude letos výrazně dráž v restauracích, protože se zde zvedlo DPH na 25 procent. Díky skladnému balení si můžete vzít EXPRES MENU opravdu na celý pobyt. Sáčky jsou bezpečnější než domácí zavařování a oproti zmrazení mají tu výhodu, že nepotřebují být skladovány v mrazáku ani lednici.

Chystáte se s dětmi do destinací, kde si nejste jisti hygienickými standardy? EXPRES MENU uchrání celou rodinu před žaludečními a střevními potížemi. Široká nabídka pokrývá celodenní stravu: od ovocných kaší na snídani, přes polévku a hlavní chod k obědu až například masa ve vlastní šťávě k přípravě rychlých pomazánek na večeři.

EXPRES MENU je fajn mít po ruce na chatě nebo v práci, ale i doma pro případy, kdy nestíháte připravit jídlo nebo vám není dobře.

Hitovky mezi hotovkami
Sáčky s hotovými pokrmy jsou bez příloh, aby si každý mohl připravit přílohu podle své chuti – i ty EXPRES MENU nabízí. Například dušené jáhly, dušenou pohanku, ale i klasickou rýži nebo brambory.

Maso ve vlastní šťávě je vyráběné jen z masa podobnou metodou jako při domácím zavařování. Novinkou, ideální na přicházející grilovací sezónu, je Marinované vepřové koleno. Oblíbenými stálicemi jsou pak klasiky jako třeba Svíčková na smetaně, Španělský ptáček, Kuře na paprice, Hovězí guláš nebo třeba Gulášová polévka. Až na ryby pochází veškeré použité maso jen z českých chovů. Jídla jsou vhodná už od ukončeného 1. roku.

Kromě mnoha spokojených zákazníků je důkazem kvality EXPRES MENU i získání mnoha ocenění, jako například Český výrobek, Česká chuťovka 2012, Česká chuťovka 2013 nebo Zdravá potravina 2013.

Tagy: Expres menu | rychlé jídlo | zdravá výživa

Čtěte na Rodičům

Komentáře