Už žádné rozlité nápoje! Řešením je CONTIGO®

Datum publikace: 28.07.2014

Kategorie: Novinky na trhu | Předškoláci | Školáci | Příprava do školy

Mají vaše děti velkou spotřebu triček, protože se často polijí pitím? Zejména batolatům a předškolákům dnes již běžně dáváme nápoje do uzavřených lahví, avšak ani to často nezajistí spolehlivou ochranu před rozlitím. Řešením by mohla být láhev, která se automaticky uzavře sama, jakmile ji dítě pustí z ruky. Avšak existuje vůbec?

Samočinný systém uzavírání Autoseal®

Americká značka CONTIGO specializovaná na vývoj a design hydratačních nádob přináší na trh revoluční lahve opatřené patentovaným systémem uzavírání, který eliminuje problém s rozléváním, a navíc je geniálně jednoduchý – chcete-li se napít, stisknete a držíte ergonomicky umístěné ovládací tlačítko, při čemž jakmile toto tlačítko opět pustíte, láhev se automaticky sama uzavře. Mechanizmus Autoseal tedy brání náhodnému rozlití tekutiny v okamžiku, kdy se láhev nepoužívá, či dokonce převrhne. Umožňuje navíc ovládání lahve pouze jednou rukou, není tudíž potřeba odkládat panenku či autíčko. Nádoby CONTIGO jsou samozřejmě vhodné také pro školáky pro běžnou denní hydrataci po dobu výuky, stejně jako pro sportovce, výletníky a všechny vyznavače aktivního životního stylu, kteří oceňují kvalitu a komfort a odmítají zatěžovat životní prostředí množstvím PET lahví. Náš tip: Pokud dáváte přednost pití bez nahýbání lahve, objevte komfort modelů CONTIGO s uzávěrem Autospout, který ocení především řidiči a cyklisté, jelikož při pití nedochází k zakrývání výhledu.

Lahve Contigo s uzávěrem Autospout

Kvalita a široký výběr

Nádoby CONTIGO jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů bez BPA, jsou houževnaté a velice snadné na údržbu. Vybrat si můžete z jednostěnných plastových hydratačních lahví, dvoustěnných plastových termolahví a vakuových nerezových termosek.

Nádoby Contintigo - nejen krásný design, ale i snadná údržba

Stylový design

Značka CONTIGO klade důraz nejen na kvalitní materiály a bezchybné technické provedení, ale i na vzhledovou stránku svých modelů, které se díky tomu pyšní prvotřídním designem. Děti potěší možnost volby z mnoha barevných provedení s okouzlujícími obrázky pro holčičky i kluky, pro ty větší pak bude CONTIGO vysoce praktickým módním doplňkem.

Stylový design

Udělejte svým dětem i sami sobě radost krásným praktickým dárkem a vyberte jim některý z modelů CONTIGO! Kompletní sortiment naleznete na www.MojeLahev.cz

Lahve Contigo travel

 

 

Tagy: dvoustěnná plastová termolahev | láhev pro děti | nádoby Contigo | vakuová nerezová termoska

Článek je vydán v rámci seriálu: Škola volá

Komentáře