Už žádné zničené oblečení, žehlete snadno

Datum publikace: 07.04.2016

Kategorie: Novinky na trhu | Bydlení

Znáte někoho, kdo by si liboval v žehlení? Kdyby se měla vyhodnotit nejhorší domácí práce, pravděpodobně by vyhrálo utírání prachu a hned v závěsu by bylo právě žehlení. Představte si ale, že byste vlastnili takovou žehličku, která by všechnu tu nepříjemnou práci odvedla za vás. Nebylo by to skvělé?

Žehlete jinak

Složité nastavování teploty dle materiálu je jednou z věcí, která dělá žehlení zdlouhavým procesem. Nejdříve všechno vytřídit, začít od nejchoulostivějších materiálů a skončit u těch odolných. S žehličkami Philips PerfectCare si s tím ale nemusíte dělat starosti, můžete klidně žehlit na přeskáčku džíny se saténovou halenkou, vlněným svetrem a bavlněnou košilí. Technologie OptimalTEMP totiž zajistí ideální teplotu, ať už žehlíte cokoliv. Při jediném nastavení teploty tak vyžehlíte celý koš prádla nehledě na to, co obsahuje včetně materiálů jako je kašmír, satén nebo elastin.

Pohodlí a bezpečnost

Dvojitá parní síla proniká hluboko do látky, takže oblečení nemusíte složitě otáčet a žehlit z obou stran. Cyklonová parní komora žehliček Philips PerfectCare se o to postará za vás. Kromě toho se nemusíte obávat toho, že vás při žehlení někdo vyruší a vy spálíte nebo zničíte svůj oblíbený top nebo halenku. Optimální a stabilní teplota, která je řízena mikroprocesorem je zcela bezpečná i v případě, že necháte žehličku položenou na oblečení déle než 5 minut.

Žehlička Philips PerfectCare se stará o vaše pohodlí i díky své velmi nízké hmotnosti a dvojité síle páry, díky které je vaše prádlo dokonale hladké bez jakékoliv námahy.

Žehlete prakticky

Parní žehličky většinou vydrží pár kousků oblečení a vy musíte neustále doplňovat tekutinu. Nádržka systémových žehliček Philips PerfectCare ale vydrží i na dvě hodiny žehlení, což vám umožní pohodlně vyžehlit vše, co potřebujete naráz. Nemusíte se ani starat o destilovanou vodu nebo tekutiny určené na žehlení. Do nádržky jednoduše natočíte obyčejnou vodu přímo z kohoutku, takže se vám nikdy nestane, že budete před žehlením muset ještě shánět speciální tekutinu.

Systémová žehlička Philips PerfectCare

Tři měsíce zdarma?

Pokud stále nevěříte tomu, že jsou žehličky Philips PerfectCare natolik skvělé, přesvědčte se sami. Ve vybraných kamenných i online obchodech můžete využít 90 denní zkušební lhůty, po kterou je možné nepoškozenou žehličku vrátit a dostat zpět peníze. Patří mezi ně například Datart, Electroworld, Euronics, K+B Expert, Okay Elektrospotřebiče nebo Mall a Alza.

90 dní záruka vrácení peněz na žehličku Philips PerfectCare

Přesné podmínky vrácení si můžete pročíst zde.

Více informací na www.philips.cz/snadnezehleni .

Tagy: parní žehlička | Phlilips PerfectCare | systémová žehlička | žehlička Philips

Čtěte na Rodičům

Komentáře