Úžasná zpráva pro hráče Nintenda!

Datum publikace: 03.07.2014

Kategorie: Novinky na trhu | Školáci | Dospívání | Hry a volný čas | Hračky pro děti | Jak zabavit děti doma

Hra Mario Kart 8 přináší spoustu novinek a skvělý bonus navíc k tomu! Kromě toho, že si ve hře užijete nové režimy, on-line prvky, postavičky a předměty, máte možnost stáhnout si další hru zdarma!

To tu ještě nebylo!

Co nového Vás čeká ve hře Mario Kart 8? Naprosto šílená anti-gravitační jízda, jízda vzhůru nohama po stěnách, možnost zahrát si buď vzrušující on-line režim, anebo se učit správné jízdě díky zhlédnutí jízd nejpopulárnějších světových závodníků ze hry přes Mario Kart TV. Sledované jízdy budete moci také komentovat. A bude co. Mario Kart 8 totiž přináší 16 nově upravených klasických tratí a dále 16 tratí zcela nových.

To ještě není všechno

Ano, to není zdaleka vše. Během závodu budete moci použít nové herní předměty, užívat si nové herní režimy, včetně online multiplayeru pro 12 hráčů a offline hry pro 4 hráče. Rozšířily se i řady postaviček, poprvé v historii můžete hrát za každého ze sedmi přisluhovačů Bowsera, stejně tak jak jste zvyklí u tradičních postaviček princezny Peach nebo Yoshiho. Pokud patříte mezi fanoušky těchto dvou legendárních postaviček, můžete se chopit limitované edice ovladačů inspirovaných těmito postavičkami. Zatímco ovladač inspirovaný Yoshim má motiv zeleno-bílého krunýře s Yoshiho vajíčkem vyobrazeným na čelní straně, růžový ovladač princezny Peach je zdobený modrými a žlutými blesky s bílou korunkou na čelní straně.

Náš tip: Pokud ještě nemáte herní konzoli, pořiďte si speciální bundl Mario Kart 8 Premium Pack, který obsahuje černou Wii U prémiovou konzoli s kapacitou 32GB* společně s černým Wii U GamePadem, pohybovým snímačem a taktéž s herním diskem Mario Kart 8.

Do konce července další hra zdarma

Pokud si koupíte hru Mario Kart 8, ať už v kamenném obchodě, anebo přes Nintendo eShop, máte možnost zaregistrovat přiložený Nintendo PIN code ze zakoupené hry a vybrat si jednu z výše uvedených Wii U titulů. Registraci na www.mojenintendo.cz je však nutné provést do 31. července 2014.

A z jakých her můžete vybírat?

Nintendo Land,
New Super Mario Bros. U
Monster Hunter 3 Ultimate (Wii U version)

GAME & WARIO
Pikmin 3
The Wonderful 101
The Legend of Zelda: The Wind Waker HD
Sonic Lost World (Wii U version)
Mario & Sonic at the Sochi 2014 Olympic Winter Games a
Wii Party U
,
 To je 10 oblíbených Wii U her, ze kterých můžete vybírat v rámci akce “Mario Kart 8 plus bonusová hra zdarma”.

Tak nezapomeňte, do konce července!

Nezapomeňte, když si tuhle úžasnou hru pořídíte do konce července, buďto verzi Mario Kart 8 Limited Edition, nebo Mario Kart 8 Premium Pack – Special Edition, speciální balení obsahující hru Mario Kart 8 i konzoli Wii U, hra zdarma je Vaše. Více detailů a celé akci najdete na stránkách www.mojenintendo.cz nebo facebook www.facebook.com/nintendoclubcz. Trailer shrnující veškeré prodejní varianty s Mario Kart 8 na Wii U můžete vidět zde. Užijte si svou hru!

Tagy: bonusová hra zdarma | Mario Kart | Nintendo

Komentáře