Užijte si čas vodních radovánek! Máme tipy na super hračky!

Datum publikace: 16.07.2013

Kategorie: Novinky na trhu | Hry a volný čas | Dětský pokojíček

Nejteplejší část roku, čas vodních a dalších letních radovánek, je konečně v plném proudu, a proto jsme pro Vás připravili několik šikovných tipů na hračky do vody i na zahradu. Přinášíme inspiraci pro děti od miminek až po malé školáky.

Hračky do vody pro nejmenší

Ne každé dítě je rozený vodomil. Pokud mu však pořídíte ty správné hračky do vody, koupání se rázem stane jeho oblíbenou činností. Nejmenší děti si nejvíce vyhrají s roztomilými zvířátky nebo lodičkami. Magnetické lodičky s vyndavacími zvířátky baví holky i kluky.

Mezi oblíbené vodní kamarády patří také nafukovací šnek, jehož ulita se skládá ze tří krásně barevných chrastítek. Zlatým hřebem ulity je stříkající květinka.

Veselé vodní radovánky

Další originální hračku představuje látková panenka nebo panáček se špinavými flíčky, které v teplé vodě zmizí. O něco větší děti se zabaví chytáním rybek. Sada zvířátek „namoč a vystřel“, jak její název napovídá, rovněž slibuje dobrou zábavu.

Hračky na dovolenou

Hračky do vody ocení Vaše děti nejen během koupání doma ve vaně či v bazénu, ale také při hraní na pláži. Kyblíček s příslušenstvím, nejlépe s konvičkou proto patří do povinné výbavy každého prázdninového zavazadla. Aby se děti na dovolené nenudily, můžete jim s sebou přibalit také vodní kolotoč nebo třeba bublající chobotnici.

Tipy na hračky na zahradu

Jestliže máte k dispozici zahradu, hračky na zahradu jako je pískoviště, skluzavka, anebo houpačka, by neměly ve Vašem dětském outdoorovém koutku chybět. Ještě větší radost svým ratolestem uděláte, když jim pořídíte dětský domeček, anebo stan.

Nafukovací stan v designu hradu pro princezny můžete postavit také doma. Pokud máte batole, stan s plastovými míčky ho bude bavit, a navíc přispěje k rozvoji jeho motorických dovedností.

Užijte si léto plné her

Zábavné hračky a potřeby do vody, stejně jako hračky na zahradu pořídíte z pohodlí Vašeho domova. Stačí jen nalistovat stránky www.darovanek.cz a vybrat si ze široké nabídky. Přejeme Vám a Vašim dětem krásné léto plné her!

Tagy: darovanek.cz

Komentáře