Užívejte si krmení miminka i odsávání mléka bez zbytečných starostí. Víme, jak na to!

Datum publikace: 28.06.2018

Kategorie: Novinky na trhu

Život s miminkem je samozřejmě samá radost, ovšem každý rodič nám dá jistě za pravdu, že mnohdy jsou to i chvíle plné vyčerpání a starostí. Ne nadarmo se říká, že děti jsou radost i starost, že?

Nezáleží na tom, jestli jde o nepohodlné krmení miminka z lahvičky, dlouhé ohřívání mléka, díky kterému dítko hladově pláče nebo nekvalitní odsávačka mateřského mléka, se kterou se špatně pracuje, a ještě k tomu z ní maminku pobolívají prsa.

Tohle všechno jsou běžné starosti rodičů, zejména maminek. Možná mezi ně patříte i vy a často se ptáte, jestli to nejde dělat i jinak. A víte co? Jde!

Teplé mléko za jednu jedinou minutu? To je sen!

Jak by se vám líbilo, kdybyste mohli svému drobečkovi připravit teplé mlíčko za tak krátkou dobu? Ne nebojte se, není to sen ani plané sliby. To je realita, kterou si díky lahvičce s ohřívačem můžete užívat i vy. S touto novinkou přišla britská značka yoomi, jejímž cílem bylo usnadnit přípravu a ohřev mléka kdykoli a kdekoli - ať už na cestách nebo třeba v noci.

Odmítání lahvičky bude minulostí!

Pokud dítko učíte z klasického kojení na přechod na lahvičku, pak můžete narazit na jeho odpor a nelibost. Je-li miminko zvyklé na maminčino prso, pak se mu nebude líbit, že mu najednou nabízíte něco jiného, co nezná. Takové chvíle jsou často doprovázené pláčem miminka a zoufalostí maminky, která se snaží miminko nakrmit, ale to se ustavičně brání. Přitom jen stačí mít po ruce takovou lahvičku, která je uzpůsobena tak, že nabídne plynulý a bezproblémový přechod z kojení na umělou stravu. Vyzkoušejte lahvičky Yoomi a uvidíte, že si na ně váš drobek zvykne jako nic!

Už se nemusíte bát, že vás odsávání mléka bude bolet

Dalším velmi častým trápením maminek je odsávání mléka. Na procesu samotném nic hrozného není, máte-li po ruce šikovnou odsávačku. V opačném případě se můžete těšit na bolavé a klidně i popraskané bradavky, nebo na nedostatek odsátého mléka. Investujte proto do takové odsávačky, která bude vaše bradavky stimulovat k tvorbě a toku mléka, aniž by vám za ně bolestivě tahala.

Žádné bakterie, žádné starosti

Určitě bychom se měli zmínit i o neustálé nutnosti vyvářet lahvičky, savičky a dudlíky. Shodneme se na tom, že je to činnost, kterou má snad každá maminka na denním seznamu povinností. Proč si i tuhle zdánlivou maličkost ještě více neusnadnit a nepořídit si domů parní sterilizátor, se kterým dané předměty hloubkově vyčistíte již za pár minut? Sterilizátor se o všechno postará za vás, mezitím co si vy můžete hrát se svým miminkem.

Více na www.babypoint.cz

 

Čtěte na Rodičům

Komentáře