Váha pro celou rodinu!

Datum publikace: 08.07.2014

Kategorie: Novinky na trhu | Předškoláci | Školáci | Dospívání | Zdraví a výživa | Maminky a tatínkové | Krásná maminka | Zdravá výživa

Chcete být v celkově dobré kondici? Mít jistotu, že Vaše děti správně rostou, zatímco Vy nepřibíráte, zdravě žijete, správně sportujete, anebo hubnete? Pořiďte si domů přesnou osobní váhu, díky níž budete mít zdraví celé své rodiny pod kontrolou. Světový leader v oblasti vah s tělesnou analýzou uvedl na trh novinku: váhu poskytující osobní, hloubkový a přesný údaj o složení těla, která zobrazuje 5 segmentálních hodnot tuku a svalů – pro obě paže, nohy a trup.

V jaké jste kondici?
Být v dnešní náročné době rodičem, není jednoduché, aby člověk zvládl každodenní nápor, který se sebou tato náročná role přináší, potřebuje být celkově v dobré kondici. Pokud tušíte, že poslední dobou v kondici příliš nejste, měli byste s tím něco dělat. Zejména začít více dbát na zdravý jídelníček a zařadit do svého rozvrhu pravidelnou fyzickou aktivitu. Možná tušíte, že potřebujete zhubnout, ale chybí Vám motivace. Přesná osobní váha s tělesnou analýzou, která umí zobrazit i malé pokroky, motivaci zlepšuje. Zejména pro maminky, které po porodu mívají problém vrátit se zpět na svou původní váhu, představuje věrného spojence na cestě za dokonalejší postavou.

tělesná analýza - fyzická kondice, metabolický věk

Novinka nejen pro sportovce
Výhody váhy s tělesnou analýzou ocení také teenageři, pro které je vzhled mimořádně důležitý, stejně jako tatínkové z řad nadšených sportovců. Doposud nejoblíbenější váha Tanita BC-731 umožňující zjištění celkové fyzické kondice, metabolického věku, podíl svalové hmoty a další údaje, má nyní nového sourozence: osobní digitální váhu Tanita BC-545N nové generace navrženou pro sportovce ke zhodnocení vlivu jejich tréninku na celkovou i segmentální tělesnou kompozici, která vedle výše zmíněných hodnot zobrazuje 5 segmentálních hodnot tuku a svalů - pro obě paže, nohy a trup. Na základě odporu vodivosti nepatrného elektrického proudu tzv. metodou bioelektrické impedance (BIA) váha změří skutečné procento podílu tělesného tuku, procentuelní podíl tělesné vody, BMR (kalorie potřebné pro výměnu látek), metabolický věk, MUSCLE MASS (svalovou hmotu), PHYSIQUE RATING (hodnocení fyzické kondice), viscerální tuk, hmotnost kostí a % tuku a hmotnost svalů pro jednotlivé končetiny a trup. Díky této novince můžete mít plně pod kontrolou své hubnutí či sportovní trénink, ale také můžete zjistit, zda se Vaše děti vyvíjejí zdravě. Pro zdravý vývoj dětí Tato váha vybavená pamětí pro 5 osob vedle dospělého módu (od 18 do 99 let) a atletického módu (pro osoby, které 10 hodin týdně pravidelně alespoň rok trénují) rozlišuje také dětský mód pro děti od 5 let a od výšky 90cm. Což v době, kdy čím dál více dětí žije nezdravě (nevhodné složení stravy a nedostatek pohybové aktivity u nich stejně jako u dospělých vede ke zhoršení fyzické kondice, nadváze až obezitě), velmi důležité.

váha tanita s madlem

Prevence civilizačních chorob
Osobní váhu s tělesnou analýzou nevyužijí pouze rodiče a děti, ale také ostatní členové rodiny. Ukazatelé, jako je hmotnost kostí nebo viscerální tuk, budou zajímat také prarodiče. Hmotnost kostí, která znamená množství kalcia a ostatních minerálů, umožňuje udržovat zdravé kosti a pomáhá předcházet vzniku osteoporózy. Pokud váha naznačí, že babička nejspíše trpí řídnutím kostí, je nejvyšší čas, začít s doplňky stravy. Ke snižování rizika vážných onemocnění, především srdečních chorob, slouží zjištění viscerálního tuku, což je tělesný tuk uložený v dutině břišní, který s přibývajícím věkem (zejména u žen v menopauze) narůstá. Rádce viscerálního tuku Vám poradí, zda je množství viscerálního tuku v normálních nebo zvýšených hodnotách. Mějte své zdraví pod kontrolou, váhy Tanita Vám pomohou. Pro více informací o jednotlivých typech a jejich funkcích navštivte stránky www.osobni-vahy.cz.

A ještě jeden praktický tip na závěr, když se na těchto stránkách zaregistrujete, získáte příjemnou slevu ve výši 15% již na první nákup!

Tagy: digitální váha Tanita | váha s tělesnou analýzou

Komentáře