Vánoce jsou za dveřmi: Jak vybrat dárky pro děti?

Datum publikace: 26.10.2017

Kategorie: Novinky na trhu | Rodiče a děti | Hračky pro děti

Vánoce jsou blíž, než si myslíte. Právě teď je ten nejlepší čas začít shánět vánoční dárečky. Tedy pokud si chcete užít prosince v klidu a bez stresu. Poradíme vám, jak vybrat dárky pro nejmenší členy rodiny.

Dárky pro nejmenší dětičky

Vybírat dárek pro miminko není žádná legrace. Celá rodina se bude předhánět, kdo pořídí tu nejlepší hračku a v záplavě hraček si stejně každou zvlášť nezvládne užít. Nenechte se strhnout a raději kupte méně hraček, které ale ostatní předčí ve kvalitě. Vybírejte takové, které mají podpořit vývoj dítěte a především si dejte pozor na to, aby byla hračka určená dětem v požadovaném věku. Jistotou jsou maňásci, leporela či hračky do vody.

Tip: Tipy na vánoční dárky pro děti najdete v papirnictvipavlik.cz, kde kromě školních a výtvarných potřeb najdete také kreativní potřeby či karnevalové masky. Co třeba pořídit na Mikuláše masku čerta?

Co udělá pod stromečkem radost klukům?

Každý chlap, i když ještě nemá vlastní děti, si určitě vzpomene, jaké hračky v dětství miloval. A i když dnešní děti vyrůstají s technologiemi, které kdysi neexistovaly, oblíbené hračky jsou nadčasové. Tatrovka, rytířský meč, dres oblíbeného sportovce či vláčkodráha z módy nikdy nevyjdou. Přesto si ale zkuste zjistit, zda má ratolest, pro kterou sháníte dárek, nějakého oblíbeného superhrdinu, Pokémona nebo herce.

Co k Vánocům koupit holčičkám?

Většina holčiček by hned s prvními krůčky skočila do princeznovských šatiček, nebo si začala hrát na maminku. Díky tomu máte jistotu, že s kouzelnou hůlkou, kočárkem, panenkami či dětskými šminkami nemůžete šlápnout vedle. Předem se ale poraďte s rodiči – třeba mají doma zrovna malou slečnu, která miluje sporty, auta a meče!

Čtěte na Rodičům

Komentáře