Ve světě, v němž najdete všechno vybavení do dětského pokoje (a nejen to)

Datum publikace: 06.02.2016

Kategorie: Novinky na trhu | Bydlení | Rodiče a děti | Péče o miminko | Dětský pokojíček

Chcete zařídit dětský pokoj ještě dřív, než se miminko narodí? Nebo máte v plánu přeměnu stávajícího pokoje na dětské království? Pak s námi pojďte na výlet do světa, o jakém se vám možná ani nezdálo. Tady najdete opravdu vše, co budete potřebovat první týdny pro miminko, vyberete si moderní, vkusný a praktický nábytek do dětského pokoje, právě takový, aby potěšil vaše děti. Zkrátka nepřijdou ani maminky – leckteré pomůcky a doplňky jim usnadní těhotenství, a po porodu péči o sebe i o potomka.

Pro děti to nejlepší

Máte-li to štěstí, že se dostanete do Opavy, navštivte obchod SvetMimi.cz zaměřený na prodej kojeneckého zboží, oblečení, hraček, vybavení a doplňků dětských pokojů a spoustu dalšího zajímavého zboží. Nábytek je hlavním sortimentem e-shopu s obrovskou nabídkou všeho potřebného. Kromě nábytku nabízí e-shop kočárky, a to i pro dvojčata a trojčata, dále autosedačky a doplňky, vše ke koupání, krmení a přebalování. Pro novorozence vybavené krásné košíky na podvozku, přebalovací pulty, plenky látkové i plenkový systém Bamboolik. Oblečení a capáčky, dětská kosmetika nebo hračky pro nemluvňata i starší děti, všechno pod jednou střechou. Žádané jsou i montessori pomůcky a hračky, stavebnice a knížky, koupíte tu i sáňky nebo boby.

Dětský nábytek KEVIN

Postýlky a postele veselé…

Vlastní postýlka je důležitá od prvních dnů dítěte, nejčastěji se kupují klasické dřevěné postýlky a postýlky cestovní. Rošt a matrace bývají součástí dřevěných postýlek pro nejmenší, přikoupit můžete i set zahrnující peřinku s povlakem, povlak na polštářek a prošívaný měkký mantinel na hrazení postýlky. Barevná napínací prostěradla jsou také v nabídce. Pro větší děti máte z čeho vybírat: sada nábytku Kevin zahrnuje postele snad všech barev s různými obrázkovými motivy pro kluky i holčičky.

Pokoj vybavíte i komodami, skříněmi či regály (vysokými nebo nízkými), pro uložení drobností si jistě vyberete z poliček a boxů na hračky. Dokoupit můžete patnáct centimetrů hluboké zásuvky pod postel, získáte tak další úložný prostor.

Noční stolky a psací stoly v různých barvách, sedací sety židliček a stolečku pro nejmenší, rozkládací pohovky metr dlouhé, čalouněná křesílka i sedací vaky, to je tu všechno pro radost a pohodlí těch nejmenších v širokém výběru.

Vyvýšená postel se skluzavkou

… i dobrodružné

Starší děti potěšíte postelí vyvýšenou, vybavenou žebříčkem (lze namontovat z pravé i levé strany postele), přidat můžete i skluzavku. Spodní část je řešena jako textilní domeček v ceně postele. Malí závodníci ocení postel v podobě závodního auta, krásně barevnou, s vyvýšenými postranicemi a roštem s matrací. Patrová postel s psacím stolem a zabudovanými zásuvkami je ideálním vybavením studentského pokoje. Postel je dostatečně velká a široká pro dospívající mládež, matraci si vyberete podle potřeby, rošt je v ceně.

Dětský pokojíček PALI Gigi e Lele

Kompletní vybavení pokoje bez starostí

Kdo si není zcela jistý jak pokoj zařídit, má možnost objednat k vybrané posteli další komplet dětského nebo studentského pokoje tak, jak prodejce nabízí. Pro starší děti například pokoj Labyrint, kam patří skříň, skříňka, dvě police, psací stůl a kontejner na kolečkách. Pro menší ratolesti jsou pokojíky vybavené barevnými postelemi s různým dekorem, poličkou a komodou, další doplňky, sedací nábytek, regály a skříně vyberete ve shodném stylu. Novinkou je řada nábytku, která vám dovolí sestavit pokoj jak pro batole, tak pro dospívajícího školáka. Například řady Classic, Bianco, Terra nebo Marsylia uspokojí i náročné zákazníky kvalitou, perfektním zpracováním a možností mnoha variabilních kombinací.

Jak nakoupit?

V kamenném opavském obchodě vás obslouží od pondělí do soboty od devíti do osmnácti hodin. Objednávky na e-shopu lze upřesnit telefonicky, dopravu po Česku zajišťuje přepravní služba PPL. Poplatky za dopravu i ceny nábytku jsou víc než příznivé, prodejce je přímým dovozcem nabízeného sortimentu, proto garantuje i rychlé dodání. Vaše přání a dotazy vyřídí personál obchodu k vaší spokojenosti, nerozhodným poradí. Jen počítejte s tím, že nad výběrem strávíte asi víc, než jeden večer!

Tagy: dětský nábytek | dětský pokoj | vybavení pokoje | vybavení pro dítě

Čtěte na Rodičům

Komentáře