Veletrh FOR KIDS – místo plné inspirace pro nastávající maminky i školáky

Datum publikace: 20.03.2014

Kategorie: Novinky na trhu | Těhotenství | Miminko | Batole | Předškoláci | Školáci | Hry a volný čas | Rodiče a děti | Kosmetika pro děti | Hračky pro děti | Dětský pokojíček

Přehlídka nových jarních kolekcí kočárků, autosedaček, dětského oblečení, vybavení nebo hraček, přesně tak bude vypadat jubilejní 10. ročník jediného odborného veletrhu pro děti a jejich rodiče v Čechách FOR KIDS. Aby vám nic neuniklo, tak si raději už teď poznamenejte datum a místo konání, které je 3. – 6. dubna 2014 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Za dobu konání si veletrh vybudoval pozici lídra mezi podobně zaměřenými veletrhy. Každoročně jej navštíví více než 30 000 návštěvníků. Kromě expozic předních vystavovatelů v oblasti dětského vybavení si veletrh renomé vybudoval také zásluhou kvalitního doprovodného programu včetně zábavných aktivit pro nejmenší.

A jaký bude desátý ročník veletrhu? „Pro letošní jarní veletrh potřeb pro děti jsou připraveny nové, jarní kolekce od vystavovatelů, jakými jsou například Depemo, Babydirect, Baby Partner, Babypoint, Kočárky Daniela a Eshop Baby. Těšit se můžete na nové kolekce kočárků a autosedaček. Výrobky určené dětem nabídne opět společnost Dvě plus dvě. Jako každým rokem bude na výběr i široký sortiment jarní kolekce dětského oblečení značky Farmers nebo se můžete těšit na letní kolekci oblečení pro malé plavce firmy Active Holiday. Sortiment plínek a nosítek představí firma Mamaja, Plinky.cz a Babynositka.cz,“ říká manažerka veletrhu Hana Kovářová.

FOR KIDS kočárky

Významné místo na veletrhu bude patřit kromě potřeb pro děti také firmám nabízející hračky, hry a potřeby pro volný čas. Vzhledem k termínu akce, která se koná začátkem jara, nebudou v Letňanech chybět ani dětské dopravní prostředky. Odrážedla a koloběžky zde budou na svých expozicích zastupovat například společnosti Yedoo – Čtyřlístek nebo First Bike. Inspiraci zde najdou také rodiče, kteří potřebují poradit se zařízením dětského nebo studentského pokoje.

Dětský koutek ocení také kojící maminky

Co by byl veletrh dětských potřeb bez dětského koutku, ve kterém budou moci maminky využít soukromí k nakrmení svých dětí. K dispozici budou maminkám a jejich dětem dětské výživy, hygienické potřeby pro miminka a batolátka, stejně jako sponzorské dárkové balíčky. Chybět nebude ani tradiční soutěž Dětská tvář veletrhu, kterou organizátoři pravidelně pořádají ve spolupráci s fotoateliérem Jana Hozová. Kromě možnosti získat hodnotné ceny si rodiče mohou odnést profesionální fotografii na památku.

FOR KIDS dětský koutek

Součástí veletržního dění bude i bohatý pódiový program, ukázky jízdy a závody na čtyřkolkách i odrážedlech a dětské dopravní hřiště. Veletrh zpestří také Bibliobus OSKAR – pojízdná knihovna, která přiveze knihy pro čtení i do ucha, stejně jako tablety i hry. Pokud vaše děti milují ságu Star Wars, neměli byste si účast na FOR KIDS nechat ujít. Oblíbené postavy z Hvězdných válek totiž osobně dorazí na veletrh a vaše děti tak budou mít jedinečnou šanci se s nimi vyfotit. No řekněte, který malý kluk by nechtěl mít fotku s Darth Vaderem?

Souběžně s veletrhem FOR KIDS se budou v PVA EXPO PRAHA v Letňanech konat také další čtyři veletržní akce, takže si na své přijdou nejen rodiče, ale také senioři nebo milovníci domácích mazlíčků. Na jednu vstupenku tak můžete projít všemi 4 specializovanými veletrhy – FOR KIDS, FOR TEENS, FOR SENIOR a FOR PETS. Více informací o veletrhu FOR KIDS najdete na stránkách www.forkids.cz nebo na facebooku.

Tagy: Veletrh pro děti For Kids

Komentáře